Планка з 4 гачками Versace 210-4A, Kugu (Туреччина)
Характеристики Вішалки 4 гачка KUGU VERSACE 210-4A
Матеріал Латунь вироби
Колір покриття Бронза
Тип установки Навісний
Кріплення в комплекті
Ширина 38,8 см
Глибина 12,5 см
Висота 15 см
Артикул виробника 210-4A
Гарантія на Тримач для рушників Kugu Versace 210-4A від виробника 60 місяців
Безкоштовна доставка Полотенцедержателя Kugu Versace 210-4A
- по Україні кур'єрською службою
- по Києву - кур'єром
- Київ - самовивіз
Фото Полотенцедержателя з 4-ма гачками Kugu Versace 210-4A бронза


Турецька компанія KUGU з 1992 року займається виготовленням і продажем стильних аксесуарів для ванної кімнати.
Продукція компанії виготовляється з високоякісних матеріалів і на сучасному обладнанні (Туреччина, Німеччина, Тайвань).
Висока інженерія заводу і застосування сучасних верстатів дозволяють отримати конкурентоспроможний продукт.
Асортимент аксесуарів для ванних кімнат представлений в різних стилях виконання і різної цінової категорії.
Линейка аксессуаров для ванной комнаты KUGU состоит из 18 серий. Каждая серия представляет определенный стиль оформления: классика, модерн, ретро стиль и направление хай – тек.
Продукция турецкой компании KUGU успешно продается в 15 странах мира.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kugu |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Колір покриття | Бронза |
| Розміщення тримача | Настінне |
| Матеріал | Латунь |
| Тип тримача | Гачок |
| Місткість рушників | 4 і більше |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 388 мм |
| Висота | 150 мм |
| Вага | 800 г |
| Серія | Versace |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бронза |
- Ціна: 2 681 ₴





