Бумагодержатель з кришкою Versace 211A, Kugu (Туреччина)
Характеристики Тримачі туалетного паперу KUGU VERSACE 211A
Матеріал Латунь вироби
Колір покриття Бронза
Тип установки Навісний
Кріплення в комплекті
Ширина 18,9 см
Глибина 10 см
Висота 14,5 см
Артикул виробника 211A
Гарантія на Тримач для туалетного паперу Kugu Versace 211A від виробника 60 місяців
Безкоштовна доставка Бумагодержателя Kugu Versace 211A
- по Україні кур'єрською службою
- по Києву - кур'єром
- Київ - самовивіз
Фото Тримачі туалетного паперу Kugu Versace 211A бронза


Турецька компанія KUGU з 1992 року займається виготовленням і продажем стильних аксесуарів для ванної кімнати.
Продукція компанії виготовляється з високоякісних матеріалів і на сучасному обладнанні (Туреччина, Німеччина, Тайвань).
Висока інженерія заводу і застосування сучасних верстатів дозволяють отримати конкурентоспроможний продукт.
Асортимент аксесуарів для ванних кімнат представлений в різних стилях виконання і різної цінової категорії.
Лінійка аксесуарів для ванної кімнати KUGU складається з 18 серій. Кожна серія являє певний стиль оформлення: класика, модерн, ретро стиль і напрямок хай – тек.
Продукція турецької компанії KUGU успішно продається в 15 країнах світу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kugu |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал | Латунь |
| Тип | Тримач для туалетного паперу |
| Спосіб установки | Настінний |
| Наявність кришки | Так |
| Місткість рулонов | 1 |
| Ширина | 189 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 145 мм |
| Вага | 500 г |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Колір покриття | Бронза |
| Серія | Versace |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бронза |
- Ціна: 1 901 ₴




