Тримач рушників подвійний Versace 242A, Kugu (Туреччина)
Характеристики Вішалки подвійний рожкової KUGU VERSACE 242A
Матеріал Латунь вироби
Колір покриття Бронза
Тип установки Навісний
Кріплення в комплекті
Ширина 43 см
Глибина 5,4 см
Висота 24,6 см
Артикул виробника 242A
Гарантія на Тримач для рушника поворотний Kugu Versace 242A від виробника 60 місяців
Безкоштовна доставка Полотенцедержателя Kugu Versace 242A
- по Україні кур'єрською службою
- по Києву - кур'єром
- Київ - самовивіз
Фото Полотенцедержателя поворотного Kugu Versace 242A бронза



Турецька компанія KUGU з 1992 року займається виготовленням і продажем стильних аксесуарів для ванної кімнати.
Продукція компанії виготовляється з високоякісних матеріалів і на сучасному обладнанні (Туреччина, Німеччина, Тайвань).
Висока інженерія заводу і застосування сучасних верстатів дозволяють отримати конкурентоспроможний продукт.
Асортимент аксесуарів для ванних кімнат представлений в різних стилях виконання і різної цінової категорії.
Лінійка аксесуарів для ванної кімнати KUGU складається з 18 серій. Кожна серія являє певний стиль оформлення: класика, модерн, ретро стиль і напрямок хай – тек.
Продукція турецької компанії KUGU успішно продається в 15 країнах світу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kugu |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Колір покриття | Бронза |
| Розміщення тримача | Настінне |
| Матеріал | Латунь |
| Тип тримача | Ріжки |
| Довжина | 54 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Висота | 246 мм |
| Вага | 1000 г |
| Серія | Versace |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бронза |
- Ціна: 2 779 ₴





