

Стакан для зубних щіток Kugu Versace 206C, Хром
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: V206C
1 755 ₴
Показати оптові ціниСтакан для зубних щіток Versace 206C, Kugu (Туреччина)
Характеристики Склянки для ванної KUGU VERSACE 206C
Матеріал виробу Латунь/ Матове скло
Колір покриття Хром
Тип установки Навісний
Кріплення в комплекті
Ширина 14,1 см
Глибина 11,3 см
Висота 11,3 см
Артикул виробника 206C
Гарантія на Склянку для щіток Kugu Versace 206C від виробника 60 місяців
Безкоштовна доставка Стакани для ванної Kugu Versace 206C
- по Україні кур'єрською службою
- по Києву - кур'єром
- Київ - самовивіз
Фото Підставки під зубні щітки Kugu Versace 206C Хром


Турецька компанія KUGU з 1992 року займається виготовленням і продажем стильних аксесуарів для ванної кімнати.
Продукція компанії виготовляється з високоякісних матеріалів і на сучасному обладнанні (Туреччина, Німеччина, Тайвань).
Висока інженерія заводу і застосування сучасних верстатів дозволяють отримати конкурентоспроможний продукт.
Асортимент аксесуарів для ванних кімнат представлений в різних стилях виконання і різної цінової категорії.
Лінійка аксесуарів для ванної кімнати KUGU складається з 18 серій. Кожна серія являє певний стиль оформлення: класика, модерн, ретро стиль і напрямок хай – тек.
Продукція турецької компанії KUGU успішно продається в 15 країнах світу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kugu |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір покриття | Хром |
| Ширина | 141 мм |
| Висота | 113 мм |
| Матеріал | Латунь |
| Довжина | 113 мм |
| Розміщення | Настінне |
| Серія | Versace |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Хром |
| Тип | Стакан для зубних щіток |
- Ціна: 1 755 ₴


