Змішувач для душу EuroSmart Cosmopolitan 32837000, Grohe (Німеччина)
Основні характеристики Змішувача для душу Grohe Eurosmart Cosmopolitan 32837000
- Настінний монтаж
- Тип управління - одноважільний
- Матеріал - латунь
- Керамічний картрідж 46 мм 46048000
- Додатковий обмежувач температури 46308000
- Покриття - хром
Душовий гарнітур не входить в комплектацію.
Гарантія на змішувач GROHE EUROSMART COSMOPOLITAN 32837000 від виробника 5 років.
Безкоштовна доставка Змішувача для душу GROHE EUROSMART COSMOPOLITAN 32837000
- по Україні кур'єрською службою
- по Києву - кур'єром
- Київ - самовивіз

Технологія GROHE SilkMove® , застосовувана в картриджі, що забезпечує плавність управління важелем.
Смеситель оснащен механизмом плавной регулировки температуры и напора воды, за счет которого рычаг управляется легко в течение многих лет эксплуатации.

Покрытие GROHE StarLight®, технология которого обеспечивает долговечность. Безукоризненное износостойкое покрытие специально разработано таким образом, чтобы противостоять загрязнениям и истиранию. Благодаря этому оно удобно в уходе и сохраняет первозданный вид на протяжении многих лет.
Фотографии смесителя для душа Grohe Eurosmart Cosmopolitan 32837000


Мыльница (полочка 18349000) не входит в комплектацию.
Характеристики и комплектация могут быть изменены производителем.
Цвет изделия может отличаться из-за настроек монитора (дисплея).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Призначення змішувача | Для душа |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Настінний |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Тип підводки | Жорстка |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Покриття | Хром |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Вага | 2 кг |
| Серія | Eurosmart Cosmopolitan |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 46 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб монтажу | Настінний |
| Колір | Хром |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 049 ₴









