Тумба з умивальником Аріадна Ap2-65 Ювента підлогова біла
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: AR2-65
8 079 ₴
Показати оптові ціниТумба Juventa Ariadna Ar2-65 з умивальником "Soft-65" Sanovit Туреччина.
Опис і характеристики Тумби під умивальник Ювента Аріадна Ар2-65
- Колір Білий глянцевий;
- Корпус виготовлений з ламінованого ДСП товщиною 16 мм;
- Фасадні частини виготовлені з МДФ одностороннього ламінування товщиною 16 мм;
- Корпус і фасад покриті білою глянсовою емаллю;
- Поверхня тумбочок покривається високоглянцевої емалевою фарбою білого кольору, яка служить додатковим захистом виробу від вологи та перепадів температур;
- Тумба має двоє дверцят, які навішуються на накладні петлі з доводчиками, що забезпечує їх плавне і безшумне закривання;
- Внутрішній простір розділений полицею, яка виготовлена з ДСП двостороннього ламінування білого кольору товщиною 16 мм;
- У конструкції тумби під раковину передбачено отвір для підведення слива;
- Тумбочка в своїй конструкції не має ручок, їх функцію виконують вифрезеровані на фасадах виїмки;
- Тумба підлогова, встановлена на чотирьох хромованих ніжках ( в комплекті).
Опис і характеристики умивальника Sanovit Soft-65
- Виробник Sanovit Туреччина
- Серія Soft
- Тип умивальника Меблевий накладної
- Матеріал виробу Кераміка
- Ширина 65 см
- Висота 16 см
- Довжина 45,5 см
- Вага 16 кг (+- 5%)
- Упаковка Картонна коробка (В*Ш*Г 166*66*46,7)
Габаритні розміри Тумби Ювента Аріадна Ар2-65 з раковиною Sanovit Soft-65
- Висота 85 см
- Ширина 65 см
- Глибина 45,5 см
- Вага загальний 31,4 кг
Гарантія на тумбу у ванну Juventa Ariadna Ar2-65 з умивальником Soft-65 від виробника 24 місяці.
Доставка підлогової тумби з умивальником JUVENTA ARIADNA AR2-65
- по Києву - безкоштовно нашою машиною;
- самовивіз - Київ;
- доставка за межі Києва безкоштовно, в радіусі 10-15 км нашим автомобілем;
- доставка по Україні здійснюється кур'єрськими службами (перевага Нова пошта, обов'язкова обрешетовка) за рахунок одержувача.
Фотографії Умивальника Soft-65 з тумбою Juventa Ariadna Ar2-65:


Меблі серії «Аріадна» рекомендуємо комплектувати пеналами і дзеркалами серії «Моніка».
Тумба Juventa Ariadna Ar2-65 з умивальником Soft-65 Ви можете замовити:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса відправки та контактний телефон.
Оплата Тумби Juventa Ariadna Ar2-65 з раковиною Sanovit Soft-65:
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту Приватбанку.
* При перерахуванні коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank
- післяплата, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі (Київ);
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Переваги та особливості Меблів для ванної Juventa:
1. Меблі у ванну виготовляється як вручну, так і на сучасному обладнанні від кращих європейських виробників з використанням новітніх технологій (CEFLA S. p.A, Італія; SCM GROUP S. p.A, Італія та інші);
2.Матеріали, що використовуються у виробництві меблів, поставляються від кращих виробників України і Європи;
3.Особливу увагу при моделюванні Меблів у ванну приділяється поєднанню привабливого дизайну, зручності її використання і практичності;
4.Вся меблі екологічно безпечна;
5.В каталозі ТМ Ювента широкий асортимент виробів (понад 300 найменувань).
*Увага! Колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без повідомлення може змінювати комплектацію товару. Магазин не несе відповідальність за зміни внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма тумби | пряма |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 2 шт. |
| Основний колір | Білий |
| Виробник | Ювента |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Вага | 32 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ ламінований |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Раковина | кераміка |
| Ніжки | хромований метал |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Габаритні розміри тумби | |
| Глибина | 455 мм |
| Висота | 850 мм |
| Основні | |
| Ширина | 650 мм |
| Серія | Ariadna |
- Ціна: 8 079 ₴








