

Дзеркало з підсвіткою JUVENTA Arizona ArM-90
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: ArM-90
Відправка з 10 квітня 20265 820 ₴
5 179,80 ₴
Показати оптові ціниДзеркало JUVENTA ARIZONA ARM-90 з LED-підсвіткою.
Опис і характеристики Дзеркала для ванної з підсвіткою Juventa Arizona ArM-90:
- Ширина 900 мм;
- Висота 550 мм;
- Глибина разом з основою (довжина) 25 мм;
- Вбудовано LED-освітлення по периметру;
- Кнопка-вимикач;
- Дзеркало виготовлено з вологостійкого полотна і призначене для експлуатації в приміщеннях з підвищеною вологістю;
- Елементи кріплення в комплекті.
Гарантія на Дзеркальну панель Juventa Arizona ArM-90 від виробника 24 місяці.
Доставка дзеркала JUVENTA Arizona ArM-90:
- Доставка по місту Київ - безкоштовно нашою машиною;
- Самовивіз - Київ;
- Доставка за межі Київа безкоштовна, в радіусі 10-15 км нашим автомобілем;
- По Україні безкоштовна доставка здійснюється кур'єрськими службами (перевага Нова пошта, обов'язкове обрешетування або палетний борт);
- Безкоштовна доставка кур'єрськими службами не поширюється на Акційний товар і товар зі знижками.
Фотографії та схема Дзеркала в ванну кімнату Juventa Arizona ArM-90:



Серія дзеркал до ванної Arizona від виробника Juventa
Arizona Ювента - універсальна серія дзеркал для ванної кімнати з LED підсвіткою по периметру і вмикачем. Дзеркало Арізона надає інтер'єру завершеність, підкреслює особливості і стиль приміщення. Серія складається з дзеркальних панелей п'яти розмірів (Ш * В): 600 * 750, 700 * 750, 800 * 550, 900 * 550, 1000 * 550 мм.
Замовити і купити Дзеркало для ванної з LED підсвіткою Juventa Arizona ArM-90:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - з понеділка по п'ятницю з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса доставки та контактний телефон.
Оплатити Дзеркало до ванної з підсвіткою Juventa Arizona ArM-90:
- передоплата, перерахування грошових коштів на картку ПриватБанку.
* При перерахуванні грошових коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank;
- накладений платіж, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі (Київ);
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Переваги та особливості Меблів для ванної Juventa:
1. Меблі у ванну виготовляється як вручну, так і на сучасному обладнанні від кращих європейських виробників з використанням новітніх технологій (CEFLA S.p.A, Італія; SCM GROUP S.p.A, Італія та інші);
2. Матеріали використовувані у виробництві меблів, поставляються від кращих виробників України і Європи;
3. Особливу увагу при моделюванні Меблів в ванну приділяється поєднанню привабливого дизайну, зручності її використання і практичності;
4. Всі меблі екологічно безпечні;
5. У каталозі ТМ Ювента широкий асортимент виробів (понад 300-та найменувань).
*Увага! Колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без повідомлення може змінювати комплектацію товару. Магазин не несе відповідальність за зміни внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ювента |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дзеркало |
| Форма дзеркала | Прямокутна |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Настінне кріплення | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 25 мм |
| Висота | 550 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | дзеркало |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Вага | 16.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Arizona |
- Ціна: 5 179,80 ₴


