

Дзеркало у ванну JUVENTA Bronx BrxMC-90 Дуб Вотан з підсвіткою і шафкою
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: BrxMC-90 Дуб Вотан
4 870 ₴
Показати оптові ціниДзеркало з підсвіткою і шафкою Juventa Bronx BrxMC-90 у ванну
Опис і характеристики Дзеркала з шафкою Ювента Bronx BrxMC-90 :
- Колір Дуб Вотан;
- Корпус і фасадні частини виготовлені з ламінованого вологостійкого ДСП, товщиною 16 мм в кольорі Дуб Вотан;
- У своїй конструкцій виріб має дві шафки з правого та лівого боків, з трьома полками з ДСП кожна;
- Дверцята шафки навішується на накладні петлі з доводчиками (система "Soft Close"), що забезпечує їх плавне і безшумне закриття;
- Дзеркало укомплектовано LED-освітленням і кнопкою-вимикачем;
- Дзеркало виготовлено з вологостійкого полотна і призначене для експлуатації в приміщеннях з підвищеною вологістю;
- Вбудовані регульовані навіси;
- Елементи кріплення в комплекті.
Габаритні розміри Дзеркала Juventa Bronx BrxMC-90
- Висота 80 см
- Ширина 90.3 см
- Глибина 16.6 см
- Вага загальна 22.8 кг
Гарантія на дзеркало у ванну кімнату Juventa Bronx BrxMC-90 від виробника 24 місяці.
Доставка дзеркала для ванної JUVENTA BRONX BRXMC-90 Дуб Вотан
- Доставка по місту Київ - безкоштовно нашою машиною;
- Самовивіз - Київ;
- Доставка за межі Київа безкоштовна, в радіусі 10-15 км нашим автомобілем;
- По Україні безкоштовна доставка здійснюється кур'єрськими службами (перевага Нова пошта, обов'язкове обрешетування або палетний борт);
- Безкоштовна доставка кур'єрськими службами не поширюється на Акційний товар і товар зі знижками.
Фотографії та схема Дзеркальної шафи з підсвіткою для ванни Juventa Bronx BrxMC-90:


Меблі до ванної серії "Bronx" - функціональні, стильні і вологостійкі меблі для ванної кімнати.
Колекція меблів для ванної кімнати Juventa Bronx складається з: тумб для ванної кімнати підлогових з умивальниками (шириною 65 і 80 см), навісних дзеркальних шаф з підсвіткою (шириною 65, 80, 90 і 100 см).
Замовити та купити Дзеркало з підсвіткою у ванну кімнату Juventa Bronx BrxMC-90 Ви можете:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - з понеділка по п'ятницю з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса доставки та контактний телефон.
Оплата Дзеркала з LED підсвіткою Juventa Bronx BrxMC-90:
- передоплата, перерахування грошових коштів на картку ПриватБанку.
* При перерахуванні грошових коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank;
- накладений платіж, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі (Київ);
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Переваги та особливості Меблів для ванної Juventa:
1. Меблі у ванну виготовляється як вручну, так і на сучасному обладнанні від кращих європейських виробників з використанням новітніх технологій (CEFLA S.p.A, Італія; SCM GROUP S.p.A, Італія та інші);
2. Матеріали використовувані у виробництві меблів, поставляються від кращих виробників України і Європи;
3. Особливу увагу при моделюванні Меблів в ванну приділяється поєднанню привабливого дизайну, зручності її використання і практичності;
4. Всі меблі екологічно безпечні;
5. У каталозі ТМ Ювента широкий асортимент виробів (понад 300-та найменувань).
*Увага! Колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без повідомлення може змінювати комплектацію товару. Магазин не несе відповідальність за зміни внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ювента |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дзеркальна шафа (шафа-дзеркало) |
| Форма дзеркала | пряме |
| Форма дзеркальної шафи | прямий |
| Дверка | 2 шт. |
| Кількість закритих полиць | 6 шт. |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Настінне кріплення | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 22.8 кг |
| Вологостійкість | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | дзеркало, ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 903 мм |
| Глибина | 166 мм |
| Висота | 800 мм |
| Основні атрибути | |
| Основний колір | Дуб вотан |
| Серія | Bronx |
- Ціна: 4 870 ₴


