


Тумба з умивальником JUVENTA Otto Ot-55 підвісна біла
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Ot-55
7 980 ₴
6 783 ₴
Показати оптові ціниТумба JUVENTA Otto Ot-55 біла з умивальником з кераміки "Soft-55".
Опис і характеристики Тумби під умивальник у ванну Juventa Otto Ot-55:
- Колір Білий;
- Корпус меблів виготовлений з вологостійкого ламінованого ДСП товщиною 16 мм;
- Фасадні частини меблів виготовлені з вологостійкого ламінованого ДСП товщиною 16 мм;
- Поверхні меблів оброблені зовні - глянцевою емаллю білого кольору;
- Дві шухлядки, які встановлені на напрямних часткового висування «Hafele», з дотягувачем, що забезпечує плавне, м'яке закриття
- В конструкції передбачена ніша для підведення зливу;
- Радимо укомплектувати тумбу сифоном «Нептун» Н0410, що виготовлений на замовлення виробника «Ювента» і який ідеально підходить для відводу води з огляду на конструктивні особливості виробу;
- Меблі підвісні, в тумби вмонтовані регульовані навіси;
- Розміри тумби без умивальника (В*Ш*Г) 61*51*43,4 см;
- Комплектується пеналами серії Luton, дзеркальними шафами Bronx або дзеркальними панелями Arizona.
Опис і характеристики умивальника Sanovit Soft-55
- Виробник Sanovit Туреччина
- Серія Soft
- Тип умивальника Меблевий накладний
- Матеріал вироби Кераміка
- Ширина 55 см
- Висота 15,5 см
- Довжина 45,5 см
- Вага 14 кг (+- 5%)
- Упаковка Картонна коробка (В*Ш*Г 16.6*56*47)
Габаритні розміри Тумби Juventa Otto Ot-55 з раковиною Soft-55:
- Висота 64 см
- Ширина 55 см
- Глибина 45.5 см
- Вага 33.4 кг
Гарантія на Тумбу для ванної Juventa Otto Ot-55 від виробника 24 місяці.
Доставка підвісної тумби для ванної з раковиною Juventa Otto Ot-55
- Доставка по місту Київ - безкоштовно нашою машиною;
- Самовивіз - Київ;
- По Україні безкоштовна доставка здійснюється кур'єрськими службами (перевага Нова пошта, обов'язкове обрешетування або палетний борт);
- Безкоштовна доставка кур'єрськими службами не поширюється на Акційний товар і товар зі знижками.
Фотографії та схема умивальника Soft-55 з тумбою Juventa Otto Ot-55



Меблі для ванни серії "Otto"
Простий і лаконічний дизайн, білий глянцевий колір покриття і практичність надають серій меблів у ванну кімнату Otto від Juventa універсальність і незамінність у вашій ванній. Тумби для ванної підвісні в трьох розмірах (55, 65 та 80 см). А два висувних ящика часткового висування з функцією доводчика (м'якого самодоката), допоможуть вам зберігати все необхідне під рукою.
Замовити і купити Тумбу до ванної з умивальником Juventa Otto Ot-55:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - з понеділка по п'ятницю з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса доставки та контактний телефон.
Оплатити Тумбу з раковиною у ванну Juventa Otto Ot-55:
- передоплата, перерахування грошових коштів на картку ПриватБанку.
* При перерахуванні грошових коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank;
- накладений платіж, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі (Київ);
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Переваги та особливості Меблів для ванної Juventa:
1. Меблі у ванну виготовляється як вручну, так і на сучасному обладнанні від кращих європейських виробників з використанням новітніх технологій (CEFLA S.p.A, Італія; SCM GROUP S.p.A, Італія та інші);
2. Матеріали використовувані у виробництві меблів, поставляються від кращих виробників України і Європи;
3. Особливу увагу при моделюванні Меблів в ванну приділяється поєднанню привабливого дизайну, зручності її використання і практичності;
4. Всі меблі екологічно безпечні;
5. У каталозі ТМ Ювента широкий асортимент виробів (понад 300-та найменувань).
*Увага! Колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без повідомлення може змінювати комплектацію товару. Магазин не несе відповідальність за зміни внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма тумби | пряма |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Форма фасаду | прямий |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Основний колір | Білий |
| Виробник | Ювента |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Вага | 33 кг |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Раковина | кераміка |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Габаритні розміри тумби | |
| Глибина | 455 мм |
| Висота | 640 мм |
| Основні | |
| Ширина | 550 мм |
| Наявність умивальника | Так |
| Серія | Otto |
- Ціна: 6 783 ₴


