Тумба з умивальником JUVENTA Luton Lt-55 підлогова біла
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Lt-55 Floor Белый
10 450 ₴
8 882,50 ₴
Показати оптові ціниОтримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Тумба з умивальником JUVENTA Luton Lt-55 підлогова біла»
Тумба на ніжках підлогова JUVENTA Luton Lt-55 біла з умивальником з кераміки "Soft-55".
Опис і характеристики Тумби під умивальник у ванну Juventa Luton Lt-55:
- Колір Білий;
- Корпус меблів виготовлений з вологостійкого ламінованого ДСП товщиною 16 мм;
- Фасадні частини меблів виготовлені з вологостійкого ламінованого ДСП товщиною 16 мм;
- Поверхні меблів оброблені зовні - глянцевою емаллю білого кольору;
- Дві шухлядки, які встановлені на напрямних часткового висування «Hettich», з дотягувачем, що забезпечує плавне, м'яке закриття;
- В конструкції тумби під раковину передбачено підведення і відведення води за європейськими стандартами;
- Радимо укомплектувати тумбу сифоном «Нептун» Н0410, що виготовлений на замовлення виробника «Ювента» і який ідеально підходить для відводу води з огляду на конструктивні особливості виробу;
- Тумба універсальна може бути як підвісною (має кріплення до стіни), так і підлоговою – для встановлення тумби на підлогу в комплекті постачаються чотири хромовані квадратні ніжки висотою 10 см;
- Розміри тумби без умивальника (В*Ш*Г) 80*51*43,4 см;
- Комплектується пеналами серії Luton, дзеркальними шафами Bronx або дзеркальними панелями Arizona.
Опис і характеристики умивальника Sanovit Soft-55
- Виробник Sanovit Туреччина
- Серія Soft
- Тип умивальника Меблевий накладний
- Матеріал вироби Кераміка
- Ширина 55 см
- Висота 15,5 см
- Довжина 45,5 см
- Вага 14 кг (+- 5%)
- Упаковка Картонна коробка (В*Ш*Г 16.6*56*47)
Габаритні розміри Тумби Juventa Luton Lt-55 з раковиною Soft-55:
- Висота 83 см
- Ширина 55 см
- Глибина 45.5 см
- Вага 33.4 кг
Гарантія на Тумбу для ванної Juventa Luton Lt-55 від виробника 24 місяці.
Доставка підлогової тумби для ванної з раковиною Juventa Luton Lt-55
- Доставка по місту Київ - безкоштовно нашою машиною;
- Самовивіз - Київ;
- Доставка за межі Київа безкоштовна, в радіусі 10-15 км нашим автомобілем;
- По Україні безкоштовна доставка здійснюється кур'єрськими службами (перевага Нова пошта, обов'язкове обрешетування або палетний борт);
- Безкоштовна доставка кур'єрськими службами не поширюється на Акційний товар і товар зі знижками.
Фотографії та схема умивальника Soft-55 з тумбою Juventa Luton Lt-55



Меблі для ванни серії "Luton"
Простий і лаконічний дизайн, білий глянцевий колір покриття і практичність надають серій меблів у ванну кімнату Luton від Juventa універсальність і незамінність у вашій ванній. Тумби для ванної можуть бути виготовлені як підлоговими, так і підвісними в чотирьох розмірах (55, 65, 80 і 100 см). А два висувних ящика часткового висування з функцією доводчика (м'якого самодоката), допоможуть вам зберігати все необхідне під рукою. Так само в серій представлений універсальний пенал Luton LtP-170, який при розвороті на 180 ° може бути як правосторонній, так і лівобічний.
Замовити і купити Тумбу до ванної з умивальником Juventa Luton Lt-55:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - з понеділка по п'ятницю з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса доставки та контактний телефон.
Оплатити Тумбу з раковиною у ванну Juventa Luton Lt-55:
- передоплата, перерахування грошових коштів на картку ПриватБанку.
* При перерахуванні грошових коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank;
- накладений платіж, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі (Київ);
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Переваги та особливості Меблів для ванної Juventa:
1. Меблі у ванну виготовляється як вручну, так і на сучасному обладнанні від кращих європейських виробників з використанням новітніх технологій (CEFLA S.p.A, Італія; SCM GROUP S.p.A, Італія та інші);
2. Матеріали використовувані у виробництві меблів, поставляються від кращих виробників України і Європи;
3. Особливу увагу при моделюванні Меблів в ванну приділяється поєднанню привабливого дизайну, зручності її використання і практичності;
4. Всі меблі екологічно безпечні;
5. У каталозі ТМ Ювента широкий асортимент виробів (понад 300-та найменувань).
*Увага! Колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без повідомлення може змінювати комплектацію товару. Магазин не несе відповідальність за зміни внесені виробником.
Що робити, якщо не виходить оформити замовлення он-лайн?
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма тумби | пряма |
| Тип встановлення | Підлогова, Навісна (настінна) |
| Форма фасаду | прямий |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Основний колір | Білий |
| Виробник | Ювента |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Вага | 35 кг |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Раковина | кераміка |
| Ніжки | хромований метал |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Габаритні розміри тумби | |
| Глибина | 455 мм |
| Висота | 830 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 550 мм |
| Серія | Luton |
| Наявність умивальника | Так |
- Ціна: 8 882,50 ₴











