Тумба до ванної JUVENTA Sofia Sf-75 з умивальником біла
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: Sf-75 белая
Відправка з 14 квітня 202610 240 ₴
Показати оптові ціниТумба JUVENTA Sofia Sf-75 підлогова біла з умивальником з кераміки "Zenon-75".
Опис і характеристики Тумби під умивальник у ванну Juventa Sofia Sf-75:
- Колір Білий матовий;
- Корпус і фасадні частини виготовлені з ламінованого вологостійкого ДСП, товщиною 16 мм пофарбовані емалями білого матового кольору;
- Тумба має дві висувні шухляди, що встановлена на напрямних часткового висування з функцією дотягування (виробник «Hettich») і дверцята з правого боку, за якою внутрішній простір розділений поличкою;
- На фасадних частинах шухляд є кант товщиною 6 мм;
- Ручки дверцят і шухляд-металеві хромовані;
- У конструкції тумби під раковину передбачено підведення і відведення води за європейськими стандартами;
- Радимо укомплектувати тумбу сифоном «Нептун» Н0410, що виготовлений на замовлення виробника «Ювента» і який ідеально підходить для відводу води враховуючи конструктивні особливості виробу;
- Тумба підлогова і встановлюється на чотири хромовані ніжки, так само є кріплення до стіни;
- Розміри тумби без умивальника (В*Ш*Г) 80*71*34 см;
- Комплектується пеналами серій Sofia, дзеркальними шафками Bronx або дзеркальними панелями Arizona та Manhattan.
Опис і характеристики умивальника Sanovit Zenon-75
- Виробник Sanovit Туреччина
- Серія Zenon
- Тип умивальника Меблевий накладної
- Матеріал виробу Кераміка
- Ширина 75 см
- Висота 18 см
- Довжина 49,8 см
- Вага 20 кг (+- 5%)
Габаритні розміри Тумби Juventa Sofia Sf-75 з раковиною Zenon-75:
- Висота 85.5 см
- Ширина 75 см
- Глибина 49.8 см
- Вага 44 кг
Гарантія на Тумбу для ванної Juventa Sofia Sf-75 від виробника 24 місяці.
Доставка підлогової тумби у ванну з раковиною Juventa Sofia Sf-75
- по Києву - безкоштовно нашою машиною;
- самовивіз - Київ;
- доставка за межі Києва безкоштовно, в радіусі 10-15 км нашим автомобілем;
- безкоштовна по Україні доставка здійснюється кур'єрськими службами (перевага Нова пошта, обов'язкова обрешетування або палетний борт);
- Безкоштовна доставка кур'єрськими службами не поширюється на Акційний товар і товар зі знижками.
Фотографії та схема умивальника Zenon-75 з тумбою Juventa Sofia Sf-75






Меблі серій Sofia - функціональні, стильні і вологостійкі меблі для ванної кімнати в сучасному дизайні.
Колекція меблів для ванної кімнати Juventa Sofia складається з : тумб (шириною 75 і 85 см), підлогових пеналів (висотою і шириною 120*33 та 170*45 см). Представлена в трьох кольорах: білий матовий, сірий з білим матовий, Дуб Вотан з білим.
Тумбу для ванної з умивальником Juventa Sofia Sf-75 Ви можете замовити і купити:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса відправки та контактний телефон.
Оплата Тумби з раковиною в ванну Juventa Sofia Sf-75:
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту Приватбанку.
* При перерахуванні коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank
- накладений платіж, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі (Київ);
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Переваги та особливості Меблів для ванної Juventa:
1. Меблі у ванну виготовляється як вручну, так і на сучасному обладнанні від кращих європейських виробників з використанням новітніх технологій (CEFLA S.p.A, Італія; SCM GROUP S.p.A, Італія та інші);
2. Матеріали використовувані у виробництві меблів, поставляються від кращих виробників України і Європи;
3. Особливу увагу при моделюванні Меблів в ванну приділяється поєднанню привабливого дизайну, зручності її використання і практичності;
4. Всі меблі екологічно безпечні;
5. У каталозі ТМ Ювента широкий асортимент виробів (понад 300-та найменувань).
*Увага! Колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без повідомлення може змінювати комплектацію товару. Магазин не несе відповідальність за зміни внесені виробником.
Що робити, якщо не виходить оформити замовлення он-лайн?
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма тумби | пряма |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Дверка | 1 шт. |
| Тип відкривання дверки | правосторонній |
| Виробник | Ювента |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Основний колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Вага | 44 кг |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Раковина | кераміка |
| Ніжки | хромований метал |
| Габаритні розміри тумби | |
| Довжина | 750 мм |
| Глибина | 498 мм |
| Висота | 855 мм |
| Основні | |
| Ширина | 750 мм |
| Серія | Sofia |
- Ціна: 10 240 ₴








