Тумба до ванної JUVENTA Sofia Sf-85 з умивальником Дуб Вотан
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: Sf-85 Дуб Вотан
Відправка з 14 квітня 202612 250 ₴
Показати оптові ціниТумба JUVENTA Sofia Sf-85 підлогова Дуб Вотан з умивальником з кераміки "Zenon-85".
Опис і характеристики Тумби під умивальник у ванну Juventa Sofia Sf-85:
- Колір Дуб Вотан (корпус та фасад),Білий матовий (фасад висувних ящиків);
- Корпус і фасадні частини виготовлені з ламінованого вологостійкого ДСП, товщиною 16 мм;
- Тумба має дві висувні шухляди, що встановлена на напрямних часткового висування з функцією дотягування (виробник «Hettich») і дверцята з правого боку, за якою внутрішній простір розділений поличкою;
- На фасадних частинах шухляд є кант товщиною 6 мм;
- Ручки дверцят і шухляд-металеві хромовані;
- У конструкції тумби під раковину передбачено підведення і відведення води за європейськими стандартами;
- Радимо укомплектувати тумбу сифоном «Нептун» Н0410, що виготовлений на замовлення виробника «Ювента» і який ідеально підходить для відводу води враховуючи конструктивні особливості виробу;
- Тумба підлогова і встановлюється на чотири хромовані ніжки, так само є кріплення до стіни;
- Розміри тумби без умивальника (В*Ш*Г) 80*82*34 см;
- Комплектується пеналами серій Sofia, дзеркальними шафками Bronx або дзеркальними панелями Arizona та Manhattan.
Опис і характеристики умивальника Sanovit Zenon-85
- Виробник Sanovit Туреччина
- Серія Zenon
- Тип умивальника Меблевий накладної
- Матеріал виробу Кераміка
- Ширина 86 см
- Висота 19.5 см
- Довжина 50 см
- Вага 21 кг (+- 5%)
Габаритні розміри Тумби Juventa Sofia Sf-85 з раковиною Zenon-85:
- Висота 85.5 см
- Ширина 86 см
- Глибина 50 см
- Вага 49 кг
Гарантія на Тумбу для ванної Juventa Sofia Sf-85 від виробника 24 місяці.
Доставка підлогової тумби у ванну з раковиною Juventa Sofia Sf-85
- по Києву - безкоштовно нашою машиною;
- самовивіз - Київ;
- доставка за межі Києва безкоштовно, в радіусі 10-15 км нашим автомобілем;
- безкоштовна по Україні доставка здійснюється кур'єрськими службами (перевага Нова пошта, обов'язкова обрешетування або палетний борт);
- Безкоштовна доставка кур'єрськими службами не поширюється на Акційний товар і товар зі знижками.
Фотографії та схема умивальника Zenon-85 з тумбою Juventa Sofia Sf-85






Меблі серій Sofia - функціональні, стильні і вологостійкі меблі для ванної кімнати в сучасному дизайні.
Колекція меблів для ванної кімнати Juventa Sofia складається з : тумб (шириною 75 і 85 см), підлогових пеналів (висотою і шириною 120*33 та 170*45 см). Представлена в трьох кольорах: білий матовий, сірий з білим матовий, Дуб Вотан з білим.
Тумбу для ванної з умивальником Juventa Sofia Sf-85 Ви можете замовити і купити:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса відправки та контактний телефон.
Оплата Тумби з раковиною в ванну Juventa Sofia Sf-85:
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту Приватбанку.
* При перерахуванні коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank
- накладений платіж, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі (Київ);
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Переваги та особливості Меблів для ванної Juventa:
1. Меблі у ванну виготовляється як вручну, так і на сучасному обладнанні від кращих європейських виробників з використанням новітніх технологій (CEFLA S.p.A, Італія; SCM GROUP S.p.A, Італія та інші);
2. Матеріали використовувані у виробництві меблів, поставляються від кращих виробників України і Європи;
3. Особливу увагу при моделюванні Меблів в ванну приділяється поєднанню привабливого дизайну, зручності її використання і практичності;
4. Всі меблі екологічно безпечні;
5. У каталозі ТМ Ювента широкий асортимент виробів (понад 300-та найменувань).
*Увага! Колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без повідомлення може змінювати комплектацію товару. Магазин не несе відповідальність за зміни внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма тумби | пряма |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Дверка | 1 шт. |
| Тип відкривання дверки | правосторонній |
| Виробник | Ювента |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Вага | 44 кг |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Раковина | кераміка |
| Ніжки | хромований метал |
| Габаритні розміри тумби | |
| Довжина | 850 мм |
| Глибина | 498 мм |
| Висота | 855 мм |
| Основні | |
| Ширина | 850 мм |
| Основний колір | Дуб вотан |
| Серія | Sofia |
- Ціна: 12 250 ₴










