Дзеркальна шафа JUVENTA Queen QnMC-90 біла
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: QnMC-90 белый
8 320 ₴
7 072 ₴
Показати оптові ціниДзеркало з підсвічуванням для ванної кімнати JUVENTA QUEEN QNMC-90 біле
Опис та характеристики дзеркальної шафки Ювента Queen 90
- Колір: Білий матовий;
- Корпус та фасад виготовлені з ДСП товщиною 16см та пофарбовані матовою емаллю білого кольору;
- Виріб у своїй конструкції має одні двері, які відчиняються вгору і навішені на газові підйомники;
- Внутрішній простір за дверима розділений двома поличками з ДСП;
- Дзеркало укомплектовано вбудованим LED-освітленням з двох сторін, а також розеткою та вимикачем освітлення всередині виробу з правого боку;
- Дзеркало виготовлене з вологостійкого полотна та призначене для експлуатації у приміщеннях з підвищеною вологістю;
- Вбудовані регульовані навіси.
Габаритні розміри Дзеркала Juventa Queen QnMC-90:
- Висота 75 см
- Ширина 90 см
- Глибина 13 см
- Вага 21 кг
Гарантія на дзеркало у ванну Juventa Queen QnMC-90 від виробника 24 місяці.
Безкоштовна доставка дзеркала для ванної JUVENTA Queen QnMC-90 білого кольору
- по Києву - безкоштовно нашою машиною;
- самовивіз - Київ;
- доставка за межі Києва безкоштовно, в радіусі 10-15 км нашим автомобілем;
- безкоштовна по Україні доставка здійснюється кур'єрськими службами (перевага Нова пошта, обов'язкова обрешетування або палетний борт);
- Безкоштовна доставка кур'єрськими службами не поширюється на Акційний товар і товар зі знижками.
Фотографії Дзеркальної шафи з підсвічуванням для ванни Juventa Queen QnMC-90:


Дзеркало з підсвічуванням у ванну кімнату Juventa Queen QnMC-90 Ви можете замовити та купити:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса відправки та контактний телефон.
Оплата Дзеркала з LED підсвічуванням Juventa Queen QnMC-90:
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту Приватбанку.
* При перерахуванні коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank
- накладений платіж, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі (Київ);
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Переваги та особливості Меблів для ванної Juventa:
1. Меблі у ванну виготовляється як вручну, так і на сучасному обладнанні від кращих європейських виробників з використанням новітніх технологій (CEFLA S.p.A, Італія; SCM GROUP S.p.A, Італія та інші);
2. Матеріали використовувані у виробництві меблів, поставляються від кращих виробників України і Європи;
3. Особливу увагу при моделюванні Меблів в ванну приділяється поєднанню привабливого дизайну, зручності її використання і практичності;
4. Всі меблі екологічно безпечні;
5. У каталозі ТМ Ювента широкий асортимент виробів (понад 300-та найменувань).
*Увага! Колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без повідомлення може змінювати комплектацію товару. Магазин не несе відповідальність за зміни внесені виробником.
Що робити, якщо не виходить оформити замовлення он-лайн?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ювента |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дзеркальна шафа (шафа-дзеркало) |
| Форма дзеркала | Прямокутна |
| Форма дзеркальної шафи | прямий |
| Дверка | 1 шт. |
| Кількість відкритих полиць | 1 шт. |
| Кількість закритих полиць | 2 шт. |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Настінне кріплення | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Основний колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 21 кг |
| Вологостійкість | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП покрита фарбою |
| Полиці | ДСП покрита фарбою |
| Фасади | ДСП покрита фарбою, дзеркало |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Висота | 750 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Queen |
- Ціна: 7 072 ₴







