Пенал у ванну JUVENTA Brooklyn BrP-190 з кошиком для білизни біло-чорний
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: BRP-190 чорний
6 820 ₴
Показати оптові ціниПенал для ванної підлоговий висотою 190 см Juventa Brooklyn BrP-190 чорно-білий з кошиком для білизни
Опис і характеристики пенала у ванну кімнату Juventa Brooklyn BrP-190 біло-чорний
- Колір Білий глянсовий, чорний;
- Корпус і фасад виготовлений з ламінованого ДСП товщиною 16 мм і покриті глянцевою емаллю білого кольору;
- Тумбочка у своїй конструкції має дві ручки та ніжки-боковини на корпусі, які виготовлені з натурального дерева – сосни, і надалі покриті емаллю чорного кольору;
- Пенал имеет два отделения за дверцами;
- Внутрішній простір за верхніми дверцятами розділено двома полочками з ДСП білого кольору товщиною 16мм на дві частини і може зміняться по висоті;
- У нижньому відділенні з відкидними дверцятами розміщений кошик для білизни;
- Верхні дверцята підвішені на петлі з доводчиками, що забезпечує плавне та м'яке закриття;
- Пенал універсальний може бути як лівостороннім, так і правостороннім, є технологічні отвори для перевішування дверцят.
Габаритні розміри шафки для ванної Juventa Brooklyn BrP-190
- Висота 190 см;
- Ширина 33 см
- Глибина (довжина) 34.8 см
- Вага 27,5 кг
Гарантія на Пенал у ванну кімнату Juventa Brooklyn BrP-190 від виробника 24 місяці
Доставка пенала для ванної Juventa Brooklyn BrP-190
- самовивіз - Київ;
- по Україні доставка здійснюється кур'єрськими службами (перевага Нова пошта, обов'язкова обрешетовка) за рахуннок отримувача;
Фотографії та схема пенала у ванну Juventa Brooklyn BrP-190:




Стильні та функціональні пенали серії "Brooklyn"
На створення серії меблів "Brooklyn" надихнув місто Нью-Йорк. Тому вироби відрізняються функціональністю і особливим стилем, який поєднує в собі лаконічність і монументальність мегаполісу.
Максимально комфортне користування і надійність.
Надійність – це найважливіший аспект при виборі меблів для ванної кімнати. Адже, по-перше, Вам необхідно виріб, що буде служити багато років, а по-друге, воно повинно бути цілком безпечним для здоров'я. Меблі торгової марки "Juventa" відповідає всім цим вимогам.
Пенали для ванної серії "Brooklin" виготовлені з ДСП товщиною 16 мм і покриті спеціальними емалями, що мають нейтральний рівень емісії. Деякі частини виробу виготовлені з натурального дерева. Пенали укомплектовані петлями з доводчиками, що гарантують безшумне закривання, а також вона має всі необхідні отвори для підведення зливу.
Стиль і палітра кольорів
Нестандартний декор з дерева, незвичайність матеріалів, строгість форм і контрастність кольорів серії «Brooklyn» від ТМ «Juventa» дозволить зробити вашу ванну кімнату особливою і неповторною. Завдяки чіткій структурі дерева, яка проглядається в ніжках і ручках, колекція «Бруклін» стане прекрасним доповненням як для класичного, так і для сучасного дизайну ванної кімнати. Вироби виконані в універсальній кольоровій гамі, що підійде для самих різних інтер'єрів. У серії представлені тумби білого кольору з білим або чорним декором, а також сірого кольору з матовою текстурою і графітовим декором.
Пенал для ванної кімнати Juventa Brooklyn BrP-190 Ви можете замовити та купити:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса відправки та контактний телефон.
Оплатити Пенала у ванну Juventa Brooklyn BrP-190:
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту Приватбанку.
* При перерахуванні коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank
- накладений платіж, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі (Київ);
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Переваги та особливості Меблів для ванної Juventa:
1. Меблі у ванну виготовляється як вручну, так і на сучасному обладнанні від кращих європейських виробників з використанням новітніх технологій (CEFLA S.p.A, Італія; SCM GROUP S.p.A, Італія та інші);
2. Матеріали використовувані у виробництві меблів, поставляються від кращих виробників України і Європи;
3. Особливу увагу при моделюванні Меблів в ванну приділяється поєднанню привабливого дизайну, зручності її використання і практичності;
4. Всі меблі екологічно безпечні;
5. У каталозі ТМ Ювента широкий асортимент виробів (понад 300-та найменувань).
*Увага! Колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без повідомлення може змінювати комплектацію товару. Магазин не несе відповідальність за зміни внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ювента |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Дверка | 1 шт. |
| Кількість закритих полиць | 3 шт. |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | пенал |
| Тип відкривання дверки | універсальне |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма пенала | прямий |
| Форма фасаду | прямий |
| Форма шафи | прямий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 27.5 кг |
| Висота | 1900 мм |
| Глибина | 348 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Комплектація | |
| Вбудований кошик для білизни | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП покрита фарбою |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Фасади | ДСП покрита фарбою |
| Основні | |
| Серія | Brooklyn |
- Ціна: 6 820 ₴







