Тримач для рушників із полицею Classic 082СС.
Полиця з тримачем-перекладаною для рушників у ванну кімнату.
Матеріал виробу Латунь
Покриття Хром
Виробник: Adex
Колекція Classic
Країна-виробник Польща
Комплектується монтажними елементами
Серія аксесуарів для ванної кімнати Classic, випускається виробником Andex від самого початку існування виробництва з 1995 року. Колекція виготовлена в класичному стилі, з округлими формами, і поєднується з усіма дизайнерськими задумами.
До складу колекцій входить понад 70 найменувань виробів для ванної кімнати. Тут ви можете знайти всілякі полиці, різних розмірів і модифікацій, мильниці, дозатори, вішалки для рушників і халатів, дзеркала, паперотримачі, йоржики для туалету, склянки для зубних щіток. Саме в цій колекцій ви можете знайти той елемент, якого бракує для вашої ванної кімнати, який максимально корисно наповнить простір кімнати, щоб відчувати комфорт і затишок під час відвідувань ванною.
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 123 мм |
| Тип тримача | Полиця |
| Колір покриття | Хром |
| Виробник | Andex |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Ширина | 568 мм |
| Країна виробник | Польща |
| Розміщення тримача | Настінне |
| Матеріал | Латунь |
| Місткість рушників | 4 і більше |
| Довжина | 257 мм |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Classic |
| Термін придатності | Необмежений |
| Тип | Тримач для рушників |
| Гарантійний термін | 60 |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Настінне кріплення | Так |
- Ціна: 5 032 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка



