


Тумба з умивальником JUVENTA Classic Cl-55 Дуб Вотан
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Cl-55 дуб Вотан
5 930 ₴
5 040,50 ₴
Показати оптові ціниТумба JUVENTA Classic Cl-55 Дуб Вотан з умивальником з кераміки "Soft-55".
Опис та характеристики Тумби під умивальник у ванну Juventa Classic Cl-55:
- Колір Дуб Вотан, Білий матовий;
- Корпус виготовлений з ламінованого вологостійкого ДСП, товщиною 16 мм у кольорі Дуб Вотан;
- Фасад виготовлений із ламінованого вологостійкого ДСП, товщиною 16 мм у білому матовому кольорі;
- Тумба у своїй конструкцій має одну дверцята;
- Дверцята навішені на накладні, самодовідні петлі із системою «Soft close», які забезпечують плавне та м'яке закривання;
- В конструкції тумби під раковину передбачено підведення і відведення води за європейськими стандартами;
- Тумба підвісна і має кріплення до стіни.
Опис та характеристики умивальника Sanovit Soft-55
- Виробник Sanovit Туреччина
- Серія Soft
- Тип умивальника Меблевий накладний
- Матеріал вироби Кераміка
- Ширина 55 см
- Довжина 45.5 см
- Вага 14 кг (+- 5%)
Габаритні розміри Тумби Juventa Classic Cl-55 з раковиною Soft-55:
- Висота 63 см
- Ширина 55 см
- Глибина 45.5 см
- Вага 27 кг
Гарантія на Тумбу для ванної Juventa Classic Cl-55 від виробника 24 місяці.
Доставка підлогової тумби у ванну з раковиною Juventa Classic Cl-55
- самовивіз - Київ;
- По Україні безкоштовна доставка здійснюється кур'єрськими службами (перевага Нова пошта, обов'язкове обрешетування або палетний борт);
- Безкоштовна доставка кур'єрськими службами не поширюється на Акційний товар і товар зі знижками.
Фотографії та схема умивальника Soft-55 з тумбою Juventa Classic Cl-55



Меблі до ванної серії "Classic"- функціональні, стильні і вологостійкі меблі для ванної кімнати.
Замовити і купити Тумбу до ванної з умивальником Juventa Classic Cl-55:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - з понеділка по п'ятницю з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса доставки та контактний телефон.
Оплатити Тумбу з раковиною у ванну Juventa Classic Cl-55:
- передоплата, перерахування грошових коштів на картку ПриватБанку.
* При перерахуванні грошових коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank;
- накладений платіж, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі (Київ);
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Переваги та особливості Меблів для ванної Juventa:
1. Меблі у ванну виготовляється як вручну, так і на сучасному обладнанні від кращих європейських виробників з використанням новітніх технологій (CEFLA S.p.A, Італія; SCM GROUP S.p.A, Італія та інші);
2. Матеріали використовувані у виробництві меблів, поставляються від кращих виробників України і Європи;
3. Особливу увагу при моделюванні Меблів в ванну приділяється поєднанню привабливого дизайну, зручності її використання і практичності;
4. Всі меблі екологічно безпечні;
5. У каталозі ТМ Ювента широкий асортимент виробів (понад 300-та найменувань).
*Увага! Колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без повідомлення може змінювати комплектацію товару. Магазин не несе відповідальність за зміни внесені виробником.
Що робити, якщо не виходить оформити замовлення он-лайн?
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма тумби | пряма |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Форма фасаду | прямий |
| Виробник | Ювента |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Вага | 27 кг |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Раковина | кераміка |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Габаритні розміри тумби | |
| Глибина | 455 мм |
| Висота | 630 мм |
| Основні | |
| Ширина | 550 мм |
| Основний колір | Дуб вотан |
| Серія | Classic |
| Наявність умивальника | Так |
- Ціна: 5 040,50 ₴


