Тумба з умивальником Juventa Stellantis 80 антрацит матова
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Stellantis 80 антрацит
11 700 ₴
9 945 ₴
Показати оптові ціниТумба JUVENTA Stellantis 80 з умивальником зі штучного каменю "Stellantis 80".
Опис та характеристики Тумби під умивальник у ванну Juventa Stellantis 80:
- Колір Антарцит матовий;
- Корпус та фасадні частини виготовлені з ламінованого вологостійкого ДСП, товщиною 16 мм;
- Зовні поверхня тумб оздоблена матовою структурною ПВХ-плівкою білого кольору.;
- Тумба у своїй конструкцій має дерев’яну ручку та нішу, яка виконана з ламінованого ДСП товщиною 16 мм в кольорі Дуб Вотан;
- Одна шухляда тумби встановлена на направляючі з функцією самодотягування часткового висування, виробник «Hafele»;
- В конструкції тумби під раковину передбачено підведення і відведення води за європейськими стандартами;
- Тумба підвісна і має кріплення до стіни.
Опис та характеристики умивальника Amidicon Stellantis 80
- Виробник Amidicon Україна;
- Серія Stellantis;
- Тип умивальника Меблевий накладний;
- Матеріал вироби Штучний камінь;
- Ширина 80 см;
- Довжина 49.1 см;
- Глибина чаши 14 см.
Габаритні розміри Тумби Juventa Stellantis 80 з раковиною Stellantis 80:
- Висота 50 см
- Ширина 80 см
- Глибина 49.1 см
- Вага 40 кг
Гарантія на Тумбу для ванної Juventa Stellantis 80 від виробника 24 місяці.
Доставка підлогової тумби у ванну з раковиною Juventa Stellantis 80
- Самовивіз - Київ;
- По Україні безкоштовна доставка здійснюється кур'єрськими службами (перевага Нова пошта, обов'язкове обрешетування або палетний борт);
- Безкоштовна доставка кур'єрськими службами не поширюється на Акційний товар і товар зі знижками.
Фотографії та схема умивальника Stellantis 80 з тумбою Juventa Stellantis 80



Тумби до ванної Juventa Stellantis 80 з умивальником "Stellantis 80" (Amidicon/Україна) - функціональні, стильні і вологостійкі меблі для ванної кімнати.
Замовити і купити Тумбу до ванної з умивальником Juventa Stellantis 80:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - з понеділка по п'ятницю з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса доставки та контактний телефон.
Оплатити Тумбу з раковиною у ванну Juventa Stellantis 80:
- передоплата, перерахування грошових коштів на картку ПриватБанку.
* При перерахуванні грошових коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank;
- накладений платіж, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі (Київ);
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Переваги та особливості Меблів для ванної Juventa:
1. Меблі у ванну виготовляється як вручну, так і на сучасному обладнанні від кращих європейських виробників з використанням новітніх технологій (CEFLA S.p.A, Італія; SCM GROUP S.p.A, Італія та інші);
2. Матеріали використовувані у виробництві меблів, поставляються від кращих виробників України і Європи;
3. Особливу увагу при моделюванні Меблів в ванну приділяється поєднанню привабливого дизайну, зручності її використання і практичності;
4. Всі меблі екологічно безпечні;
5. У каталозі ТМ Ювента широкий асортимент виробів (понад 300-та найменувань).
*Увага! Колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без повідомлення може змінювати комплектацію товару. Магазин не несе відповідальність за зміни внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма тумби | пряма |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Форма фасаду | радіусний |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Кількість відкритих полиць | 1 шт. |
| Виробник | Ювента |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Вага | 40 кг |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Габаритні розміри тумби | |
| Глибина | 491 мм |
| Висота | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 800 мм |
| Раковина | Штучний камінь |
| Основний колір | Антрацит |
| Матеріал раковини | Штучний камінь |
| Серія | Stellantis |
| Ширина виробу, мм | 800 |
| Наявність умивальника | Так |
- Ціна: 9 945 ₴











