Тумба з умивальником Juventa Detmold 60 Dt-60 підлогова
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Dt-60
7 860 ₴
6 681 ₴
Показати оптові ціниТумба JUVENTA Detmold 60 з керамічним умивальником "Practico-60".
Опис та характеристики Тумби під умивальник у ванну Juventa Detmold 60:
- Колір Білий;
- Корпус та фасадні частини виготовлені з ламінованого вологостійкого ДСП, товщиною 16 мм;
- Зовні поверхня тумб оздоблена глянцевою емаллю білого кольору;
- Також в своєму дизайні тумба має декоративну вставку-планку з ламінованого ДСП чорного кольору;
- Дві шухляди тумби встановлені на направляючі з функцією самодотягування часткового висування, виробник «Hafele»;
- Тумба підлоговата та має кріплення до стіни;
- Тумба в своїй конструкції не має ручок, їх функцію виконує виїмка між фасадними частинами;
- Розміри тумби без умивальника (В*Ш*Г) 80.4*58*39 см;
- В конструкції тумби під раковину передбачено підведення і відведення води за європейськими стандартами;
- Радимо укомплектувати тумбу сифоном «Нептун» Н0410, що виготовлений на замовлення виробника «Ювента» і який ідеально підходить для відводу води з огляду на конструктивні особливості виробу.
Опис та характеристики умивальника Sanovit Practico-60
- Виробник Sanovit Туреччина;
- Серія Practico;
- Тип умивальника Меблевий накладний;
- Матеріал вироби Кераміка;
- Глибина чаши 12 см.
Габаритні розміри Тумби Juventa Detmold 60 з раковиною Practico-60:
- Висота 81.9 см
- Ширина 59.6 см
- Глибина (довжина) 40 см
- Вага 40 кг
Гарантія на Тумбу для ванної Juventa Detmold 60 від виробника 24 місяці.
Доставка підлогової тумби у ванну з раковиною Juventa Detmold 60
- Доставка по місту Київ - безкоштовно нашою машиною;
- Самовивіз - Київ;
- Доставка за межі Київа безкоштовна, в радіусі 10-15 км нашим автомобілем;
- По Україні безкоштовна доставка здійснюється кур'єрськими службами (перевага Нова пошта, обов'язкове обрешетування або палетний борт);
- Безкоштовна доставка кур'єрськими службами не поширюється на Акційний товар і товар зі знижками.
Фотографії та схема умивальника Practico-60 з тумбою Juventa Detmold 60



Тумби до ванної Juventa Detmold 60 з умивальником "Practico-60" (Sanovit/Туреччина) - функціональні, стильні і вологостійкі меблі для ванної кімнати.
Замовити і купити Тумбу до ванної з умивальником Juventa Detmold 60:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - з понеділка по п'ятницю з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса доставки та контактний телефон.
Оплатити Тумбу з раковиною у ванну Juventa Detmold 60:
- передоплата, перерахування грошових коштів на картку ПриватБанку.
* При перерахуванні грошових коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank;
- накладений платіж, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі (Київ);
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Переваги та особливості Меблів для ванної Juventa:
1. Меблі у ванну виготовляється як вручну, так і на сучасному обладнанні від кращих європейських виробників з використанням новітніх технологій (CEFLA S.p.A, Італія; SCM GROUP S.p.A, Італія та інші);
2. Матеріали використовувані у виробництві меблів, поставляються від кращих виробників України і Європи;
3. Особливу увагу при моделюванні Меблів в ванну приділяється поєднанню привабливого дизайну, зручності її використання і практичності;
4. Всі меблі екологічно безпечні;
5. У каталозі ТМ Ювента широкий асортимент виробів (понад 300-та найменувань).
*Увага! Колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без повідомлення може змінювати комплектацію товару. Магазин не несе відповідальність за зміни внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Основний колір | Білий |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Виробник | Ювента |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 40 кг |
| Форма тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота | 819 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Вологостійкість | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Раковина | кераміка |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 596 мм |
| Серія | Detmold |
| Ширина виробу, мм | 596 |
| Наявність умивальника | Так |
- Ціна: 6 681 ₴







