Тумба з умивальником Juventa Stefania 60 см St1-60 підвісна
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: St1-60
8 670 ₴
7 196,10 ₴
Показати оптові ціниТумба JUVENTA Stefania St1-60 біла з умивальником з кераміки "Practico 60".
Опис і характеристики Тумби під умивальник у ванну Juventa Stefania St1-60:
- Колір Білий глянсовий;
- Фасад меблів виготовлений з МДФ;
- Корпус меблів виготовлений з ДСП товщиною 16мм;
- Поверхні меблів зовні покриті – глянсовою емаллю білого кольору;
- Одна шухляда, яка встановлена на напрямних часткового висування «Hafele», з функцією самодотягування, що забезпечує плавне, м'яке закриття;
- В конструкції тумби під раковину передбачено підведення і відведення води за європейськими стандартами;
- Радимо укомплектувати тумбу сифоном «Нептун» Н0410, що виготовлений на замовлення виробника «Ювента» і який ідеально підходить для відводу води з огляду на конструктивні особливості виробу;
- Меблі підвісні, в тумби вмонтовані регульовані навіси «Hettich»;
- Розміри тумби без умивальника (В*Ш*Г) 44.7*58*39 см;
Опис і характеристики умивальника Sanovit Practico 60
- Виробник Sanovit Туреччина
- Серія Practico
- Тип умивальника Меблевий накладний
- Матеріал вироби Кераміка
- Ширина 59.6 см
- Глибина чаши 12 см.
Габаритні розміри Тумби Juventa Stefania St1-60 з раковиною Practico 60:
- Висота 46.2 см
- Ширина 59.6 см
- Глибина 40 см
- Вага 26 кг
Гарантія на Тумбу для ванної Juventa Stefania St1-60 від виробника 24 місяці.
Доставка підвісної тумби для ванної з раковиною Juventa Stefania St1-60:
- Доставка по місту Київ - безкоштовно нашою машиною;
- Самовивіз - Київ;
- Доставка за межі Київа безкоштовна, в радіусі 10-15 км нашим автомобілем;
- По Україні безкоштовна доставка здійснюється кур'єрськими службами (перевага Нова пошта, обов'язкове обрешетування або палетний борт);
- Безкоштовна доставка кур'єрськими службами не поширюється на Акційний товар і товар зі знижками.
Фотографії та схема умивальника Practico 60 з тумбою Juventa Stefania St1-60:



Тумби з умивальниками Juventa серій Stefania
Стильна та лаконічна серія меблів для ванної Stefania представлена підвісними та підлоговими тумбочками в трьох варіантах ширини — 600, 600 і 800 мм. З одною або двома шухлядками у білому глянсовому кольорі.
Замовити і купити Тумбу до ванної з умивальником Juventa Stefania St1-60:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - з понеділка по п'ятницю з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса доставки та контактний телефон.
Оплатити Тумбу з раковиною у ванну Juventa Stefania St1-60:
- передоплата, перерахування грошових коштів на картку ПриватБанку.
* При перерахуванні грошових коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank;
- накладений платіж, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі (Київ);
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Переваги та особливості Меблів для ванної Juventa:
1. Меблі у ванну виготовляється як вручну, так і на сучасному обладнанні від кращих європейських виробників з використанням новітніх технологій (CEFLA S.p.A, Італія; SCM GROUP S.p.A, Італія та інші);
2. Матеріали використовувані у виробництві меблів, поставляються від кращих виробників України і Європи;
3. Особливу увагу при моделюванні Меблів в ванну приділяється поєднанню привабливого дизайну, зручності її використання і практичності;
4. Всі меблі екологічно безпечні;
5. У каталозі ТМ Ювента широкий асортимент виробів (понад 300-та найменувань).
*Увага! Колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без повідомлення може змінювати комплектацію товару. Магазин не несе відповідальність за зміни внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Основний колір | Білий |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Виробник | Ювента |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 26 кг |
| Форма тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота | 462 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Вологостійкість | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП, ДСП покрита фарбою |
| Раковина | кераміка |
| Фасади | МДФ, МДФ фарбований |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 596 мм |
| Серія | Stefania |
| Ширина виробу, мм | 596 |
| Наявність умивальника | Так |
- Ціна: 7 196,10 ₴







