



Тумба з умивальником Juventa Lemgo 80 Lm-80 підлогова
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: Lm-80
Відправка з 14 квітня 20268 050 ₴
6 842,50 ₴
Показати оптові ціниТумба JUVENTA Lemgo 80 Lm-80 з керамічним умивальником "Practico-80".
Опис та характеристики Тумби під умивальник у ванну Juventa Lemgo 80 Lm-80:
- Колір Білий;
- Корпус та фасадні частини виготовлені з ламінованого вологостійкого ДСП, товщиною 16 мм;
- Зовні поверхня тумб оздоблена глянцевою емаллю білого кольору;
- Виріб в своїй конструкції має двоє дверцят. Внутрішній простір за дверцятами розділений однією полицею, яка виготовлена з ламінованого ДСП товщиною 16 мм в білому кольорі;
- Також в своєму дизайні тумба має декоративну вставку-планку з ламінованого ДСП чорного кольору;
- Дверцята навішані на петлі з функцією самодотягування, плавного закривання «Soft close», виробник «Hafele», що забезпечує плавне, м'яке закривання;
- Тумба підлоговата та має кріплення до стіни;
- Тумба в своїй конструкції не має ручок, їх функцію виконує виїмка між фасадними частинами;
- Розміри тумби без умивальника (В*Ш*Г) 80.4*78*39 см;
- В конструкції тумби під раковину передбачено підведення і відведення води за європейськими стандартами.
Опис та характеристики умивальника Sanovit Practico-80
- Виробник Sanovit Туреччина;
- Серія Practico;
- Тип умивальника Меблевий накладний;
- Матеріал вироби Кераміка;
- Ширина раковини 79.8 см;
- Глибина чаши 12 см.
Габаритні розміри Тумби Juventa Lemgo 80 Lm-80 з раковиною Practico-80:
- Висота 81.9 см
- Ширина 79.8 см
- Глибина (довжина) 40 см
- Вага 34 кг
Гарантія на Тумбу для ванної Juventa Lemgo 80 Lm-80 від виробника 24 місяці.
Доставка підлогової тумби у ванну з раковиною Juventa Lemgo 80 Lm-80
- Доставка по місту Київ - безкоштовно нашою машиною;
- Самовивіз - Київ;
- Доставка за межі Київа безкоштовна, в радіусі 10-15 км нашим автомобілем;
- По Україні безкоштовна доставка здійснюється кур'єрськими службами (перевага Нова пошта, обов'язкове обрешетування або палетний борт);
- Безкоштовна доставка кур'єрськими службами не поширюється на Акційний товар і товар зі знижками.
Фотографії та схема умивальника Practico-80 з тумбою Juventa Lemgo 80 Lm-80



Тумби до ванної Juventa Lemgo 80 Lm-80 з умивальником "Practico-80" (Sanovit/Туреччина) - функціональні, стильні і вологостійкі меблі для ванної кімнати.
Замовити і купити Тумбу до ванної з умивальником Juventa Lemgo 80 Lm-80:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - з понеділка по п'ятницю з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса доставки та контактний телефон.
Оплатити Тумбу з раковиною у ванну Juventa Lemgo 80 Lm-80:
- передоплата, перерахування грошових коштів на картку ПриватБанку.
* При перерахуванні грошових коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank;
- накладений платіж, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі (Київ);
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Переваги та особливості Меблів для ванної Juventa:
1. Меблі у ванну виготовляється як вручну, так і на сучасному обладнанні від кращих європейських виробників з використанням новітніх технологій (CEFLA S.p.A, Італія; SCM GROUP S.p.A, Італія та інші);
2. Матеріали використовувані у виробництві меблів, поставляються від кращих виробників України і Європи;
3. Особливу увагу при моделюванні Меблів в ванну приділяється поєднанню привабливого дизайну, зручності її використання і практичності;
4. Всі меблі екологічно безпечні;
5. У каталозі ТМ Ювента широкий асортимент виробів (понад 300-та найменувань).
*Увага! Колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без повідомлення може змінювати комплектацію товару. Магазин не несе відповідальність за зміни внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Основний колір | Білий |
| Дверка | 2 шт. |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Виробник | Ювента |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 34 кг |
| Форма тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота | 819 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Вологостійкість | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП, ДСП покрита фарбою |
| Раковина | кераміка |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 798 мм |
| Серія | Lemgo |
| Ширина виробу, мм | 798 |
| Наявність умивальника | Так |
- Ціна: 6 842,50 ₴


