Тумба з умивальником JUVENTA Florida Fl-70 біла підвісна 70 см
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: FL-70
5 778 ₴
5 142,42 ₴
Показати оптові ціниТумба JUVENTA Florida Fl-70 біла з умивальником з кераміки "Luxury-70".
Опис та характеристики Тумби під умивальник у ванну Juventa Florida Fl-70:
- Колір Білий глянсовий;
- Корпус та фасад виготовлені з ламінованого вологостійкого ДСП, товщиною 16 мм;
- Зовні поверхня тумб оздоблена глянцевою емаллю білого кольору;
- Виріб в своїй конструкції має двоє дверцят;
- Дверцята навішані на петлі з функцією самодотягування, плавного закривання «Soft close», виробник «Hafele», що забезпечує плавне, м'яке закривання;
- В конструкції тумби під раковину передбачено підведення і відведення води за європейськими стандартами;
- Розмір тумби без раковини В*Ш*Д 47*65.2*34.7 см;
- Тумба підвісна і має кріплення до стіни.
Опис та характеристики умивальника Sanovit Luxury-70
- Виробник Sanovit Туреччина
- Серія Luxury
- Тип умивальника Меблевий накладний
- Матеріал вироби Кераміка
- Ширина 70 см
- Довжина 37 см
Габаритні розміри Тумби Juventa Florida Fl-70 з раковиною Luxury-70:
- Висота 52 см
- Ширина 70 см
- Глибина (довжина) 37 см
- Вага 25 кг
Гарантія на Тумбу для ванної Juventa Florida Fl-70 від виробника 24 місяці.
Доставка підвісної тумби у ванну з раковиною Juventa Florida Fl-70
- Самовивіз - Київ;
- По Україні платна доставка здійснюється кур'єрськими службами (перевага Нова пошта, обов'язкове обрешетування або палетний борт).
Фотографії та схема умивальника Luxury-70 з тумбою Juventa Florida Fl-70


Тумби з умивальниками серії Florida - функціональні, стильні і вологостійкі меблі для ванної кімнати.
Замовити і купити Тумбу до ванної з умивальником Juventa Florida Fl-70:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - з понеділка по п'ятницю з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса доставки та контактний телефон.
Оплатити Тумбу з раковиною у ванну Juventa Florida Fl-70:
- передоплата, перерахування грошових коштів на картку ПриватБанку.
* При перерахуванні грошових коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank;
- накладений платіж, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі (Київ);
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Переваги та особливості Меблів для ванної Juventa:
1. Меблі у ванну виготовляється як вручну, так і на сучасному обладнанні від кращих європейських виробників з використанням новітніх технологій (CEFLA S.p.A, Італія; SCM GROUP S.p.A, Італія та інші);
2. Матеріали використовувані у виробництві меблів, поставляються від кращих виробників України і Європи;
3. Особливу увагу при моделюванні Меблів в ванну приділяється поєднанню привабливого дизайну, зручності її використання і практичності;
4. Всі меблі екологічно безпечні;
5. У каталозі ТМ Ювента широкий асортимент виробів (понад 300-та найменувань).
*Увага! Колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без повідомлення може змінювати комплектацію товару. Магазин не несе відповідальність за зміни внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма тумби | пряма |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 2 шт. |
| Основний колір | Білий |
| Виробник | Ювента |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Вага | 25 кг |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Раковина | кераміка |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Габаритні розміри тумби | |
| Довжина | 370 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Висота | 520 мм |
| Основні | |
| Ширина | 700 мм |
| Серія | Florida |
| Ширина виробу, мм | 700 |
| Наявність умивальника | Так |
- Ціна: 5 142,42 ₴










