


Тумба з умивальником Juventa Livorno Lvr-55 структурна сіра
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: Lvr-55 структурный серый
Відправка з 13 квітня 20268 100 ₴
Показати оптові ціниТумба Juventa Livorno LVR-55 з умивальником Luxury-55
Опис і характеристики Тумби під умивальник Ювента Livorno Lvr-55
- Колір Структурний сірий;
- Корпус виготовлений з МДФ одностороннього ламінування товщиною 16 мм;
- Фасадні частини виготовлені з МДФ одностороннього ламінування товщиною 16 мм;
- Зовні поверхні меблів для ванної покриті сірого кольору матовою структурною ПВХ-плівкою;
- Тумба має одну дверцята, яка навішується на накладні петлі з доводчиками, що забезпечує їх плавне і безшумне закривання;
- У конструкції тумби під раковину передбачено простір для підведення і відведення води;
- Тумбочка в своїй конструкції не має ручок, їх функцію виконують спеціальні виїмки на фасадах;
- Тумба з умивальником може бути як підвісний (вбудовано два регульованих навісу), так і пасивний (опціонально, ніжки у вартість комплекту не включені).
Опис і характеристики умивальника Sanovit Luxury-55
- Виробник Sanovit Туреччина
- Серія Luxury
- Тип умивальника Меблевий накладної
- Матеріал виробу Кераміка
- Ширина 55 см
- Висота 16 см
- Довжина 37 см
- Вага 12.3 кг (+- 5%)
- Упаковка Картонна коробка (В*Ш*Г 16,5*55,5*38,5)
Габаритні розміри Тумби Juventa Livorno LVR-55 з раковиною Sanovit Luxury-55
- Висота 60 см
- Ширина 55 см
- Глибина 37 см
- Вага загальний 27 кг
Гарантія на тумбу у ванну Juventa Livorno Lvr-55 з умивальником Luxury-55 від виробника 24 місяці.
Доставка тумби з умивальником JUVENTA LIVORNO LVR-55
- по Києву - безкоштовно нашою машиною;
- самовивіз - Київ;
- доставка за межі Києва безкоштовно, в радіусі 10-15 км нашим автомобілем;
- По Україні безкоштовна доставка здійснюється кур'єрськими службами (перевага Нова пошта, обов'язкове обрешетування або палетний борт);
- Безкоштовна доставка кур'єрськими службами не поширюється на Акційний товар і товар зі знижками.
Фотографії Умивальника Luxury-55 з тумбою Juventa Livorno LVR-55:


Тумба Juventa Livorno LVR-55 з умивальником Luxury-55 Ви можете замовити:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса відправки та контактний телефон.
Оплата Тумби Juventa Livorno LVR-55 з раковиною Sanovit Luxury-55:
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту Приватбанку.
* При перерахуванні коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- післяплата, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі (Київ);
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Меблі серії «Livorno» - це найкраще рішення для невеликої ванної кімнати не тільки з-за продуманих габаритів, але і якості виготовлення. Ретельно розроблені вироби з невеликою глибиною і шириною відмінно підійдуть навіть для самих компактних ванних кімнат. Серія Livorno - це серія smart-меблів, для популярних на ринку нерухомості Smart-квартир. Livorno складається з тумби з умивальником, пенала для ванної, дзеркальної шафи з LED-підсвічуванням.
Переваги та особливості Меблів для ванної Juventa:
1. Меблі у ванну виготовляється як вручну, так і на сучасному обладнанні від кращих європейських виробників з використанням новітніх технологій (CEFLA S.p.A, Італія; SCM GROUP S.p.A, Італія та інші);
2. Матеріали використовувані у виробництві меблів, поставляються від кращих виробників України і Європи;
3. Особливу увагу при моделюванні Меблів в ванну приділяється поєднанню привабливого дизайну, зручності її використання і практичності;
4. Всі меблі екологічно безпечні;
5. У каталозі ТМ Ювента широкий асортимент виробів (понад 300-та найменувань).
*Увага! Колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без повідомлення може змінювати комплектацію товару. Магазин не несе відповідальність за зміни внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма тумби | пряма |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 1 шт. |
| Основний колір | Сірий |
| Виробник | Ювента |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Вага | 27 кг |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | МДФ ламінований |
| Фасади | МДФ ламінований |
| Раковина | кераміка |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Габаритні розміри тумби | |
| Глибина | 370 мм |
| Висота | 600 мм |
| Основні | |
| Серія | Livorno |
| Наявність умивальника | Так |
| Ширина | 550 мм |
- Ціна: 8 100 ₴


