



Дзеркало з підсвіткою Sklonova Еджи ADGY-50/70 у ванну
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ADGY-50/70
4 998 ₴
Показати оптові ціниДзеркало Sklonova ADGY-50/70 з LED-підсвіткою.
Опис і характеристики Дзеркала для ванної з підсвіткою Sklonova Еджи ADGY-50/70:
- Ширина 700 мм;
- Висота 500 мм;
- Глибина разом з основою (довжина) 25 мм;
- Дзеркало універсальне, може бути встановлене як горизонтально, так і вертикально;
- Торець – єврокромка (полірована);
- Вбудовано LED-освітлення по периметру;
- Термін експлуатації світлодіодних елементів до 50 000 годин;
- Основне підсвічування: Нейтрально-біле;
- Механічна кнопка: Вимикач-вимикач;
- Товщина вологостійкого дзеркального полотна 4 мм, виробник AGC;
- Корпус виготовлений із вологостійкого ПВХ-пластику;
- Дзеркало призначене для експлуатації в приміщеннях з підвищеною вологістю;
- Вхідна напруга 220В;
- Елементи кріплення в комплекті.
Гарантія на Дзеркальну панель Sklonova Еджи ADGY-50/70 від виробника 24 місяці.
Доставка дзеркала Sklonova Еджи ADGY-50/70:
- Доставка по місту Київ - безкоштовно нашою машиною;
- Самовивіз - Київ;
- Доставка за межі Київа безкоштовна, в радіусі 10-15 км нашим автомобілем;
- По Україні безкоштовна доставка здійснюється кур'єрськими службами (перевага Нова пошта, обов'язкове обрешетування або палетний борт);
- Безкоштовна доставка кур'єрськими службами не поширюється на Акційний товар і товар зі знижками.
Фотографії та схема Дзеркала в ванну кімнату Sklonova Еджи ADGY-50/70:


Дзеркало до ванної кімнати від виробника Sklonova серії Adgy
Універсальна серія дзеркал для ванної кімнати з LED підсвіткою по периметру і вмикачем. Дзеркало Sklonova надає інтер'єру завершеність, підкреслює особливості і стиль приміщення. Для себе ви можете підібрати дзеркальних панелей різних розмірів та форми.
Замовити і купити Дзеркало для ванної з LED підсвіткою Sklonova Еджи ADGY-50/70:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - з понеділка по п'ятницю з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса доставки та контактний телефон.
Оплатити Дзеркало до ванної з підсвіткою Sklonova Еджи ADGY-50/70:
- передоплата, перерахування грошових коштів на картку ПриватБанку.
* При перерахуванні грошових коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank;
- накладений платіж, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі (Київ);
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
SKLONOVA
Професійний підхід – надійна репутація!
Чому ми?
Професійно. Повний цикл виробництва – від прирізки дзеркального полотна до комплектації led-дзеркал на власному виробництві.
Надійно. Наші дзеркала не спотворюють відображення і не бояться негативного впливу вологи, а отже, прослужать вам довгі роки.
Якісно. Ми комплектуємо лише сертифіковані вироби, починаючи від дзеркального полотна та закінчуючи світлодіодними елементами.
Технологічно. Найсучасніше обладнання забезпечує ідеальний розкрій, шліфування та полірування кожного виробу.
Гарантія – 24 місяці
*Увага! Колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без повідомлення може змінювати комплектацію товару. Магазин не несе відповідальність за зміни внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дзеркало |
| Форма дзеркала | Прямокутна |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Настінне кріплення | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Виробник | Sklonova |
| Серія | Adgy |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 25 мм |
| Висота | 500 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | пластик |
| Фасади | дзеркало |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Вага | 5 кг |
- Ціна: 4 998 ₴


