Тумба підлогова 50 см Juventa Trinity Tn-50 Дуб вотан з умивальником Sanovit Neon-50
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Tn-50 Дуб вотан
5 748 ₴
5 173,20 ₴
Показати оптові ціниТумба підлогова 50 см JUVENTA Trinity Tn-50 на ніжках Дуб Вотан з умивальником з кераміки "Neon-50".
Опис і характеристики Тумби під умивальник до ванної Juventa Trinity Tn-50:
- Колір Дуб Вотан, Білий глянсовий;
- Корпус виготовлений з ламінованого вологостійкого ДСП, товщиною 16 мм у кольорі Дуб Вотан;
- Фасадні частини тумби виготовлені з ламінованого ДСП завтовшки 16 мм і пофарбовані емаллю глянсової білого кольору;
- Виріб в своїй конструкції має двоє дверцят;
- Дві хромовані ручки-бочки;
- Внутрішній простір за дверцятами розділений однією полицею, яка виготовлена з ламінованого ДСП товщиною 16 мм;
- Дверцята навішані на петлі з функцією самодотягування, плавного закривання, виробник «Hafele»;
- Тумба підлогова, встановлена на чотири хромованих круглих ніжки, а також має додаткове кріплення до стіни;
- Розміри тумби без умивальника (В*Ш*Г) 76.5*47.8*35 см;
- Комплектується керамічним умивальником «Neon-50», виробник «Sanovit», Туреччина.
Опис і характеристики умивальника Sanovit Neon-50
- Виробник Sanovit Туреччина
- Серія Neon
- Тип умивальника Меблевий накладний
- Матеріал вироби Кераміка
- Ширина 50.4 см
- Довжина 42 см
- Вага 12 кг (+- 5%)
Габаритні розміри Тумбы Trinity Tn-50 з раковиною Neon-50:
- Висота 85 см
- Ширина 50.4 см
- Глибина 42 см
- Вага 29 кг
Гарантія на Тумбу для ванної Juventa Trinity Tn-50 від виробника 24 місяці.
Доставка підлогової тумби для ванної з раковиною Juventa Trinity Tn-50
- самовивіз - Київ;
- доставка по Україні здійснюється кур'єрськими службами (перевага Нова пошта, обов'язкова обрешітка чи палетні борти) за рахунок одержувача.
Фотографії та схема умивальника Neon-50 з тумбою Juventa Trinity Tn-50



"Меблі для ванної кімнати Trinity"
Простий та лаконічний дизайн, виконана в поєднанні декору «Дуб Вотан» матовий та білих глянцевих фасадів дверцят та практичність надають серій меблів у ванну кімнату Trinity від Juventa універсальність та незамінність у вашій ванній. Тумби для ванної кімнати виготовлені в трьох розмірах (45, 50 та 60 см).
Замовити і купити Тумбу до ванної з умивальником Juventa Trinity Tn-50:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - з понеділка по п'ятницю з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса доставки та контактний телефон.
Оплатити Тумбу з раковиною у ванну Juventa Trinity 50:
- передоплата, перерахування грошових коштів на картку ПриватБанку.
* При перерахуванні грошових коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank;
- накладений платіж, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі (Київ);
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Переваги та особливості Меблів для ванної Juventa:
1. Меблі у ванну виготовляється як вручну, так і на сучасному обладнанні від кращих європейських виробників з використанням новітніх технологій (CEFLA S.p.A, Італія; SCM GROUP S.p.A, Італія та інші);
2. Матеріали використовувані у виробництві меблів, поставляються від кращих виробників України і Європи;
3. Особливу увагу при моделюванні Меблів в ванну приділяється поєднанню привабливого дизайну, зручності її використання і практичності;
4. Всі меблі екологічно безпечні;
5. У каталозі ТМ Ювента широкий асортимент виробів (понад 300-та найменувань).
*Увага! Колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без повідомлення може змінювати комплектацію товару. Магазин не несе відповідальність за зміни внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма тумби | пряма |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 2 шт. |
| Тип відкривання дверки | універсальне |
| Виробник | Ювента |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Вага | 29 кг |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Раковина | кераміка |
| Ніжки | хромований метал |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Габаритні розміри тумби | |
| Глибина | 420 мм |
| Висота | 850 мм |
| Основні | |
| Ширина | 504 мм |
| Основний колір | Дуб вотан |
| Наявність умивальника | Так |
| Серія | Trinity |
- Ціна: 5 173,20 ₴









