Тумба підлогова 80 см Juventa Neo-80 Дуб Вотан з умивальником Sanovit Practico-80
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Neo-80 Дуб вотан
10 600 ₴
9 010 ₴
Показати оптові ціниТумба підлогова з двома шухлядками JUVENTA Neo-80 на ніжках Дуб вотан з умивальником з кераміки "Practico-80".
Опис і характеристики Тумби під умивальник у ванну Juventa Neo-80:
- Колір Дуб Вотан, Білий глянсовий;
- Корпус виготовлений з ламінованого вологостійкого ДСП, товщиною 16 мм у кольорі Дуб Вотан;
- Фасадні частини тумби виготовлені з ламінованого ДСП завтовшки 16 мм і пофарбовані емаллю глянсової білого кольору;
- Ручки відсутні, їхню функцію виконують спеціальні фрезерування на фасаді тумб;
- Дві шухляди тумби встановлені на направляючі з функцією самодотягування часткового висування, виробник «Hettich», що забезпечує плавне, м'яке закриття;
- При цьому нижня шухляда більша за верхню, має висоту 34 см, що дозволяє зберігати в ній різну побутову хімію у високих пляшках. Висота верхньої шухляди 25 см;
- Тумба підлогова, встановлена на чотири хромовані ніжки (висота ніжок 10 см), а також має додаткове кріплення до стіни;
- В конструкції тумби під раковину передбачено підведення і відведення води за європейськими стандартами;
- Радимо укомплектувати тумбу сифоном «Нептун» Н0410, що виготовлений на замовлення виробника «Ювента» і який ідеально підходить для відводу води з огляду на конструктивні особливості виробу;
- Розміри тумби без умивальника (В*Ш) 80*78 см;
- Комплектується керамічним умивальником «Practico-80», виробник «Sanovit», Туреччина.
Опис і характеристики умивальника Sanovit Practico-80
- Виробник Sanovit Туреччина
- Серія Practico
- Тип умивальника Меблевий накладний
- Матеріал вироби Кераміка
- Ширина 79.8 см
- Довжина 40 см
- Глибина чаші 12 см.
Габаритні розміри Тумби Juventa Neo-80 з раковиною Practico-80:
- Висота 81.5 см
- Ширина 79.8 см
- Глибина 40 см
- Вага 47 кг
Гарантія на Тумбу для ванної Juventa Neo-80 від виробника 24 місяці.
Доставка підлогової тумби для ванної з раковиною Juventa Neo-80:
- Доставка по місту Київ - безкоштовно нашою машиною;
- Самовивіз - Київ;
- Доставка за межі Київа безкоштовна, в радіусі 10-15 км нашим автомобілем;
- По Україні безкоштовна доставка здійснюється кур'єрськими службами (перевага Нова пошта, обов'язкове обрешетування або палетний борт);
- Безкоштовна доставка кур'єрськими службами не поширюється на Акційний товар і товар зі знижками.
Фотографії та схема умивальника Practico-80 з тумбою Juventa Neo-80



Тумби з умивальником серії Neo
Простий і лаконічний дизайн, білий глянцевий колір покриття і практичність надають серій меблів у ванну кімнату Neo від Juventa універсальність і незамінність у вашій ванній. Тумби для ванної можуть бути виготовляються в трьох розмірах (50, 60 та 80 см). А два висувних ящика часткового висування з функцією доводчика (м'якого самодоката), допоможуть вам зберігати все необхідне під рукою.
Замовити і купити Тумбу до ванної з умивальником Juventa Neo-80:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - з понеділка по п'ятницю з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса доставки та контактний телефон.
Оплатити Тумбу з раковиною у ванну Juventa Neo-80:
- передоплата, перерахування грошових коштів на картку ПриватБанку.
* При перерахуванні грошових коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank;
- накладений платіж, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі (Київ);
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Переваги та особливості Меблів для ванної Juventa:
1. Меблі у ванну виготовляється як вручну, так і на сучасному обладнанні від кращих європейських виробників з використанням новітніх технологій (CEFLA S.p.A, Італія; SCM GROUP S.p.A, Італія та інші);
2. Матеріали використовувані у виробництві меблів, поставляються від кращих виробників України і Європи;
3. Особливу увагу при моделюванні Меблів в ванну приділяється поєднанню привабливого дизайну, зручності її використання і практичності;
4. Всі меблі екологічно безпечні;
5. У каталозі ТМ Ювента широкий асортимент виробів (понад 300-та найменувань).
*Увага! Колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без повідомлення може змінювати комплектацію товару. Магазин не несе відповідальність за зміни внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма тумби | пряма |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Виробник | Ювента |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Вага | 47 кг |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП покрита фарбою, ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ фарбований, МДФ ламінований |
| Раковина | кераміка |
| Ніжки | хромований метал |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Габаритні розміри тумби | |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 815 мм |
| Основні | |
| Ширина | 798 мм |
| Основний колір | Дуб вотан |
| Наявність умивальника | Так |
| Серія | Neo |
- Ціна: 9 010 ₴









