


Пенал Prato PrP-170 Ювента трюфель
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: PrP-170 трюфель
Відправка з 13 квітня 202610 800 ₴
Показати оптові ціниПенал у ванну PrP-170TR , серія Prato, фабрика Ювента ( Україна )
Опис
Пенал для білизни щитової конструкції з двома відділеннями. Внутрішній простір розділений поличками.
Корпус і фасадні частини виготовлені з МДФ одностороннього ламінування товщиною 19 мм Колір «титан».
Корпус і фасадні частини пофарбовані матовими емалями ультрафіолетового затвердіння (чотиришарове покриття), що дозволяє забарвленому виробу з часом не втрачати свій колір і захищає його від вологи.
Клас емісії Е1 (безпечно для використання в дитячих садах)
Задні стінки пеналів виготовлені з ламінованого ДВП.
Двері навішуються на чотирьохшарнірні самодоводячі навіси, що забезпечує плавне, безшумне закривання.
Меблі підвісна, в пенали вмонтовані регульовані навіси.
Дизайн меблів збагачують врізні, хромовані ручки.
Пенал ― універсальний при розворот на 180 градусів може бути як правостороннім, так і лівостороннім.
Габаритні розміри (Ш * В * Г): 330 * 1700 * 260 мм.
Колір трюфель (eiche dorado truffel)
*Внимание! цвет изделия на мониторе может отличаться от реального. Производитель без уведомления может изменять комплектацию товара. Магазин не несет ответственность за изменения внесенные производителем.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма пенала | прямий |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 2 шт. |
| Тип відкривання дверки | універсальне |
| Виробник | Ювента |
| Тип меблів | пенал |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | МДФ |
| Фасади | МДФ |
| Полиці | скло |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 332 мм |
| Глибина | 256 мм |
| Висота | 1700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 27 |
| Основний колір | Трюфель (eiche dorado truffel) |
| Серія | Prato |
- Ціна: 10 800 ₴


