Дзеркальна шафа JUVENTA Prato PrM-90 з підсвіткою
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: PrM-90
5 500 ₴
Показати оптові ціниДзеркало з підсвічуванням для ванної кімнати JUVENTA UVENTA PRATO PRM-90 біле
Опис та характеристики дзеркальної шафки Ювента Prato 90
- Колір: Білий;
- Поверхня покрита високоглянцевою емаллю білого кольору;
- Фасад - Дзеркало з фасетом по периметру дзеркального полотна;
- Дзеркальне полотно ТМ «GLAVERBEL» Бельгія, з амальгамою на основі срібла, що має підвищену вологостійкість;
- Корпус та фасадні частини виготовлені з ламінованого ДСП завтовшки 16 мм;
- Задня стінка – з ДВП завтовшки 3,2 мм;
- Дзеркало виготовлене з вологостійкого полотна та призначене для експлуатації у приміщеннях з підвищеною вологістю;
- Дверцята шафи навішені на три накладні петлі із самодоводчиками (виробник «GTV», Польща);
- Дзеркало у своїй конструкції має хромовану ручку (дверцята відкриваються знизу вгору ↑);
- Внутрішній простір виробу розділений скляною полицею для зберігання туалетного приладдя та засобів гігієни;
- Внутрішній простір виробу розділений скляною полицею для зберігання туалетного приладдя та засобів гігієни;
- У комплекті йдуть чотири регульовані вушка для навішування дзеркальної шафи.
Габаритні розміри Дзеркала Juventa Prato PrM-90:
- Висота 90 см
- Ширина 57 см
- Глибина 10.9 см
- Вага 12.8 кг
Гарантія на дзеркало у ванну Juventa Prato PrM-90 від виробника 24 місяці.
Доставка дзеркала для ванної JUVENTA Prato PrM-90 білого кольору
- по Києву - безкоштовно нашою машиною;
- самовивіз - Київ;
- доставка за межі Києва безкоштовно, в радіусі 10-15 км нашим автомобілем;
- безкоштовна по Україні доставка здійснюється кур'єрськими службами (перевага Нова пошта, обов'язкова обрешетування або палетний борт);
- Безкоштовна доставка кур'єрськими службами не поширюється на Акційний товар і товар зі знижками.
Фотографії Дзеркальної шафи з підсвічуванням для ванни Juventa Prato PrM-90:


Дзеркало з підсвічуванням у ванну кімнату Juventa Prato PrM-90 Ви можете замовити та купити:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса відправки та контактний телефон.
Оплата Дзеркала з LED підсвічуванням Juventa Prato PrM-90:
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту Приватбанку.
* При перерахуванні коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank
- накладений платіж, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі (Київ);
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Меблі серії "PRATO" - мінімалізм, трендові кольори, округлий дизайн та врізні хромовані ручки. Меблі Ювента Прато виготовлені з якісних матеріалів, що гарантує її довговічність та зносостійкість. Доступна ціна, високі експлуатаційні характеристики, позитивні відгуки вдячних клієнтів – все це робить Ювента Prato однією з найпопулярніших колекцій меблів для ванних кімнат. Prato складається з тумб з умивальником (шириною 65, 75, 85 см), універсальних пеналів для ванної (висотою 100 і 170 см), дзеркальних шафок (дзеркал) з LED-підсвічуванням (шириною 60, 70, 80, 90 см).
Переваги та особливості Меблів для ванної Juventa:
1. Меблі у ванну виготовляється як вручну, так і на сучасному обладнанні від кращих європейських виробників з використанням новітніх технологій (CEFLA S.p.A, Італія; SCM GROUP S.p.A, Італія та інші);
2. Матеріали використовувані у виробництві меблів, поставляються від кращих виробників України і Європи;
3. Особливу увагу при моделюванні Меблів в ванну приділяється поєднанню привабливого дизайну, зручності її використання і практичності;
4. Всі меблі екологічно безпечні;
5. У каталозі ТМ Ювента широкий асортимент виробів (понад 300-та найменувань).
*Увага! Колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без повідомлення може змінювати комплектацію товару. Магазин не несе відповідальність за зміни внесені виробником.
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Вага | 12.8 кг |
| Вологостійкість | Так |
| Основні | |
| Виробник | Ювента |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дзеркальна шафа (шафа-дзеркало) |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Дверка | 1 шт. |
| Настінне кріплення | Так |
| Форма дзеркала | пряме |
| Форма дзеркальної шафи | прямий |
| Стан | Новий |
| Основний колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 570 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 109 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | скло |
| Фасади | дзеркало |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Prato |
- Ціна: 5 500 ₴













