Тумба з умивальником Ticino Tc-105 Juventa біла
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: TC-105WH
Відправка з 13 квітня 202619 860 ₴
Показати оптові ціниТумба Juventa Ticino Tc-105 з умивальником Luxury-105
Опис і характеристики Тумби під умивальник Ювента Ticino Tc-105
- Колір Білий глянцевий;
- Корпус виготовлений з МДФ одностороннього ламінування товщиною 16 мм;
- Фасадні частини виготовлені з МДФ одностороннього ламінування товщиною 16 мм;
- Карниз і ніжки з ДСП завтовшки 60 мм
- Дно ящиків виготовлене з ДСП товщиною 16 мм;
- Зовні поверхні меблів для ванної покриті високо глянцевою емаллю білого кольору;
- Всередині корпус білого кольору, а фасадні, в тому числі і ящики - кольору "Титан";
- Тумба оснащується двома висувними ящиками з металевими боковинами на прихованих напрямних з функцією самодотягивания повного висунення типу "InnoTech", виробник "Hettich";
- У конструкції тумби під раковину передбачено простір для підведення і відведення води;
- Вишукані ручки з нержавіючої сталі;
- Тумба з умивальником підвісна (вбудовано два регульованих навісу).
Опис і характеристики умивальника Sanovit Luxury-105
- Виробник Sanovit Туреччина
- Серія Luxury
- Тип умивальника Меблевий накладної
- Матеріал виробу Кераміка
- Ширина 105 см
- Висота 16 см
- Довжина 46 см
- Вага 25,5 кг (+- 5%)
Габаритні розміри Тумби Juventa Ticino Tc-105 біла з раковиною Sanovit Luxury-105
- Висота 85 см
- Ширина 105 см
- Глибина 46 см
- Вага загальний 60,5 кг
Гарантія на тумбу у ванну Juventa Ticino Tc-105 з умивальником Luxury-105 від виробника 24 місяці.
Доставка підлогової тумби з умивальником JUVENTA TICINO TC-105
- по Києву - безкоштовно;
- самовивіз - Київ;
- доставка за межі Києва безкоштовно, в радіусі 10-15 км;
- безкоштовна по Україні доставка здійснюється кур'єрськими службами (перевага Нова пошта, обов'язкова обрешетовка);
- Безкоштовна доставка кур'єрськими службами не поширюється на Акційний товар і товар зі знижками.
Фотографії Умивальника Luxury-105 з тумбою Juventa Ticino Tc-105:


Меблі для ванної кімнати серій Ticino - це поєднання класики і сучасності, спокійного білого кольору і контрастних фасадів робить цю серію вишуканим і елегантним доповненням вашої ванної кімнати. Прекрасний гарнітур для тих, хто шукає високу якість і престижний дизайн.
Серія меблів у ванну Ticino включає:
- тумбочки навісні шириною 800 і 1050;
- дзеркала шириною 800 мм;
- пеналами висотою 1510 мм
Переваги та особливості Меблів для ванної Juventa:
1. Меблі у ванну виготовляється як вручну, так і на сучасному обладнанні від кращих європейських виробників з використанням новітніх технологій (CEFLA S. p.A, Італія; SCM GROUP S. p.A, Італія та інші);
2.Матеріали, що використовуються у виробництві меблів, поставляються від кращих виробників України і Європи;
3.Особливу увагу при моделюванні Меблів у ванну приділяється поєднанню привабливого дизайну, зручності її використання і практичності;
4.Вся меблі екологічно безпечна;
5.В каталозі ТМ Ювента широкий асортимент виробів (понад 300 найменувань).
Тумба Juventa Ticino Tc-105 біла з умивальником Luxury-105 Ви можете замовити:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса відправки та контактний телефон.
Оплата Тумби Juventa Ticino Tc-105 з раковиною Sanovit Luxury-105:
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту Приватбанку.
* При перерахуванні коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- післяплата, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі Київ;
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
*Увага! колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без попередження може змінювати комплектацію товару. Магазин не несе відповідальність за зміни внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ювента |
| Країна виробник | Україна |
| Основний колір | Білий |
| Форма фасаду | прямий |
| Форма тумби | пряма |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Серія | Ticino |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | МДФ |
| Фасади | МДФ |
| Габаритні розміри тумби | |
| Глибина | 460 мм |
| Висота | 850 мм |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Повне висування скриньки | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Кількість ніжок | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 60.5 |
| Ширина | 1050 мм |
- Ціна: 19 860 ₴











