Пенал Ticino TcP-190 Ювента білий шпон
- Під замовлення
- Код: TCP-190SH
Відправка з 13 квітня 202612 370 ₴
Пенал у ванну TCP-190SH, серія Ticino, фабрика Ювента (Україна)
Пенал для білизни щитової конструкції, з двома відділеннями.
Верхнє відділення за дверима розділене скляними поличками та призначене для зберігання білизни, нижнє — висувна шухляда для зберігання різних дрібниць.
Корпус і фасадні частини меблів виготовлені з МДФ.
Задні стінки пеналів виготовлені з ламінованого ДВП.
Поверхні меблів оброблені:
всередині виробу — матовим покриттям (колір типу "Титан");
зовні вироби — високоглянсовим покриттям і високоякісним натуральним шпоном.
Колір пенала комбінований:
-корпус білий, фасадні частини натуральний шпон «дуб пастельний».
Двері навішуються на чотиришарнірні самодовідні петлі, що забезпечує плавне, м'яке закривання.
Шухляда з металевими боковинами на напрямних із функцією самодотягування повного висування «InnoTech».
Меблі підвісні, в пенали вмонтовані регульовані навіси.
Дизайн меблів збагачують витончені ніжки та ручки з неіржавкої сталі.
Пенал – правосторонний.
*Увага! колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без повідомлення може змінювати комплектацію товару. Магазин не відповідає за зміни внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Основний колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Дверка | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Форма фасаду | прямий |
| Виробник | Ювента |
| Тип меблів | пенал |
| Форма пенала | прямий |
| Кількість закритих полиць | 3 шт. |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Тип відкривання дверки | правосторонній |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб пастельний (шпон) |
| Вага | 37.5 |
- Ціна: 12 370 ₴







