Дзеркало для ванної з підсвіткою Rio Sv РіоШНЗ1-60 Ювента ліве
- В наявності
- Код: RIOSHNZ1-60L
5 997 ₴
Дзеркало у ванну з підсвіткою РіоШНЗ1-60 ліве, серія Rio SV, фабрика Ювента (Україна)
Настінна дзеркальна шафа завширшки 60 см і заввишки 81 см.
У конструкцію дзеркальної шафи входять світильник, вимикач і розетка. Вологостійке дзеркало. Крайка по периметру.
Складники дзеркальної шафи серії RIO&SV:
Корпус:
Ламінована ДСП завтовшки 16 мм
Клас емісії Е1 (безпечно для використання навіть у дитячих садках)
Бічні частини покриті двошаровою високоглянсовою емаллю ультрафіолетового затвердіння
Торцеві частини захищені АБС крайкою 0,45 мм
Колір: білий
Фасад:
MDF завтовшки 16 мм
Фасад покритий чотиришаровою високоглянсовою емаллю ультрафіолетового затвердіння
Колір: білий
Фурнітура:
Чотиришарнірні петлі ø26 мм
*Увага! колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без повідомлення може змінювати комплектацію товару. Магазин не відповідає за зміни внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Основний колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип | Дзеркальна шафа (шафа-дзеркало) |
| Дверка | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Виробник | Ювента |
| Форма дзеркальної шафи | прямий |
| Форма дзеркала | пряме |
| Кількість закритих полиць | 3 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 815 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 175 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | МДФ |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 16.16 кг |
| Вологостійкість | Так |
- Ціна: 5 997 ₴







