Тумба з умивальником Juventa Amadeo T-50 Антрацит підвісна 50 см
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: T-50 Антрацит
4 620 ₴
4 065,60 ₴
Показати оптові ціниТумба підвісна JUVENTA Amadeo T-50 Антрацит з керамічним умивальником "Atria-50" Sanovit Туреччина.
Опис та характеристики Тумби під умивальник Ювента Amadeo T-50:
- Колір фасаду Антрацит матовий;
- Колір корпусу Антрацит матовий;
- Корпус і фасад виготовлений з ламінованого ДСП товщиною 16 мм;
- Виріб у своїй конструкції має одні дверцята, які відкривається у праву сторону (зліва-направо);
- Дверцята навішена на петлі з функцією самодотягування, плавного закривання «Soft close», виробник «Hafele», що забезпечує плавне, м'яке закривання;
- За дверцятами є регульована по висоті полиця;
- Також тумба у конструкції має відкриті полички з лівого боку, дверцята їх закриває з фасадного боку;
- Меблі підвісні, мають кріплення до стіни;
- Висота 68 см (без умивальника);
- Ширина 48.4 см (без умивальника);
- Глибина 24.8 см (без умивальника).
Опис та характеристики умивальника Sanovit Atria 50
- Виробник Sanovit Туреччина;
- Серія Atria;
- Тип умивальника Меблевий накладний;
- Матеріал вироби Кераміка;
- Ширина 50 см;
- Довжина 25 см;
- Вага 5 кг (+-5%)
Габаритні розміри Тумби Juventa Amadeo T-50 з раковиною Atria 50:
- Висота 70 см
- Ширина 50 см
- Глибина 25 см
- Вага 12 кг
Гарантія на Тумбу для ванної Juventa Amadeo T-50 від виробника 24 місяці.
Доставка навісної тумби у ванну з раковиною Juventa Amadeo T-50
- Самовивіз - Київ;
- Безкоштовна доставка по Україні здійснюється кур'єрськими службами (перевага Нова пошта, обов'язкова обрешітка);
- Безкоштовна доставка кур'єрськими службами не поширюється на Акційний товар і товар зі знижками.
Фотографії та схема умивальника Atria 50 з тумбою Juventa Amadeo T-50



Тумба з умивальником Juventa Amadeo T-50 чудово підійде для невеликої ванної або гостьового туалету.
Замовити і купити Тумбу до ванної з умивальником Juventa Amadeo T-50:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - з понеділка по п'ятницю з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса доставки та контактний телефон.
Оплатити Тумбу з раковиною у ванну Juventa Amadeo T-50:
- передоплата, перерахування грошових коштів на картку ПриватБанку.
* При перерахуванні грошових коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank;
- накладений платіж, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі (Київ);
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Переваги та особливості Меблів для ванної Juventa:
1. Меблі у ванну виготовляється як вручну, так і на сучасному обладнанні від кращих європейських виробників з використанням новітніх технологій (CEFLA S.p.A, Італія; SCM GROUP S.p.A, Італія та інші);
2. Матеріали використовувані у виробництві меблів, поставляються від кращих виробників України і Європи;
3. Особливу увагу при моделюванні Меблів в ванну приділяється поєднанню привабливого дизайну, зручності її використання і практичності;
4. Всі меблі екологічно безпечні;
5. У каталозі ТМ Ювента широкий асортимент виробів (понад 300-та найменувань).
*Увага! Колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без повідомлення може змінювати комплектацію товару. Магазин не несе відповідальність за зміни внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма тумби | пряма |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 1 шт. |
| Тип відкривання дверки | універсальне |
| Кількість відкритих полиць | 3 шт. |
| Кількість закритих полиць | 2 шт. |
| Виробник | Ювента |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Вага | 12 кг |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Раковина | кераміка |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Габаритні розміри тумби | |
| Довжина | 250 мм |
| Висота | 700 мм |
| Основні | |
| Ширина | 500 мм |
| Основний колір | Антрацит |
| Серія | Amadeo |
| Ширина виробу, мм | 500 |
- Ціна: 4 065,60 ₴











