Тумба у ванну Juventa Ester Es-80 біла з умивальником Sanovit Piedra-80
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Es-80
15 900 ₴
13 515 ₴
Показати оптові ціниТумба підлогова з двома шухлядками JUVENTA Ester Es-80 на ніжках біла з умивальником з кераміки "Piedra-80".
Опис і характеристики Тумби під умивальник у ванну Juventa Ester Es-80:
- Колір Білий глянсовий;
- Корпус тумби виготовлений з вологостійкої ДСП завтовшки 16 мм та пофарбований глянсовою емаллю білого кольору;
- Фасадні частини виготовлені із ламінованого вологостійкого МДФ товщиною 19 мм та пофарбовані глянсовою емаллю білого кольору;
- Також фасадні частини тумб заокруглені з боків;
- Ручки відсутні, їхню функцію виконують спеціальні фрезерування на фасаді шухляд;
- Дві шухляди тумби встановлені на направляючі з функцією самодотягування часткового висування, виробник «Hettich», що забезпечує плавне, м'яке закриття;
- При цьому нижня шухляда більша за верхню, має висоту 41 см, що дозволяє зберігати в ній різну побутову хімію у високих пляшках;
- Висота верхньої шухляди 26.5 см;
- Тумба універсальна може бути як підвісною (має кріплення до стіни), так і підлоговою – для встановлення тумби на підлогу в комплекті постачаються чотири хромовані квадратні ніжки висотою 10 см.
- В конструкції тумби під раковину передбачено підведення і відведення води за європейськими стандартами;
- Розміри тумби без умивальника (В*Ш*Д) 83.5*80*45.9 см;
- Комплектується керамічним умивальником «Piedra-80», виробник «Sanovit», Туреччина.
Опис і характеристики умивальника Sanovit Piedra-80
- Виробник Sanovit Туреччина
- Серія Piedra
- Тип умивальника Меблевий накладний
- Матеріал вироби Кераміка
- Ширина 81 см
- Довжина 46.5 см
- Глибина чаші 12.5 см.
Габаритні розміри Тумби Juventa Ester Es-80 з раковиною Piedra-80:
- Висота 85 см
- Ширина 81 см
- Довжина 46.5 см
- Вага 52 кг
Гарантія на Тумбу для ванної Juventa Ester Es-80 від виробника 24 місяці.
Доставка підлогової тумби для ванної з раковиною Juventa Ester Es-80:
- Самовивіз - Київ;
- По Україні безкоштовна доставка здійснюється кур'єрськими службами (перевага Нова пошта, обов'язкове обрешетування або палетний борт);
- Безкоштовна доставка кур'єрськими службами не поширюється на Акційний товар і товар зі знижками.
Фотографії та схема умивальника Piedra-80 з тумбою Juventa Ester Es-80



Тумби з умивальником серії Ester
Простий і лаконічний дизайн, білий глянцевий колір покриття і практичність надають серій меблів у ванну кімнату Ester від Juventa універсальність і незамінність у вашій ванній. Тумби для ванної можуть бути виготовляються в трьох розмірах (60, 70 та 80 см). А два висувних ящика часткового висування з функцією доводчика (м'якого самодоката), допоможуть вам зберігати все необхідне під рукою.
Замовити і купити Тумбу до ванної з умивальником Juventa Ester Es-80:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - з понеділка по п'ятницю з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса доставки та контактний телефон.
Оплатити Тумбу з раковиною у ванну Juventa Ester Es-80:
- передоплата, перерахування грошових коштів на картку ПриватБанку.
* При перерахуванні грошових коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank;
- накладений платіж, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі (Київ);
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Переваги та особливості Меблів для ванної Juventa:
1. Меблі у ванну виготовляється як вручну, так і на сучасному обладнанні від кращих європейських виробників з використанням новітніх технологій (CEFLA S.p.A, Італія; SCM GROUP S.p.A, Італія та інші);
2. Матеріали використовувані у виробництві меблів, поставляються від кращих виробників України і Європи;
3. Особливу увагу при моделюванні Меблів в ванну приділяється поєднанню привабливого дизайну, зручності її використання і практичності;
4. Всі меблі екологічно безпечні;
5. У каталозі ТМ Ювента широкий асортимент виробів (понад 400-та найменувань).
*Увага! Колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без повідомлення може змінювати комплектацію товару. Магазин не несе відповідальність за зміни внесені виробником.
Що робити, якщо не виходить оформити замовлення он-лайн?
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма тумби | пряма |
| Тип встановлення | Підлогова, Навісна (настінна) |
| Форма фасаду | прямий |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Основний колір | Білий |
| Виробник | Ювента |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Вага | 52 кг |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП, ДСП покрита фарбою |
| Фасади | МДФ фарбований, МДФ ламінований |
| Раковина | кераміка |
| Ніжки | хромований метал |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Габаритні розміри тумби | |
| Довжина | 465 мм |
| Висота | 850 мм |
| Основні | |
| Ширина | 810 мм |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Серія | Ester |
| Наявність умивальника | Так |
- Ціна: 13 515 ₴











