Дзеркальна шафа у ванну Juventa Ester EsMC-70 біла
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: EsMC-70
4 398 ₴
3 870,24 ₴
Показати оптові ціниДзеркало з підсвічуванням для ванни Juventa Ester EsMC-70 біле
Опис та характеристики дзеркальної шафки Ювента Лео Ester EsMC-70
- Колір Білий;
- Корпус та фасадні частини дзеркальної шафи виготовлені з ламінованого ДСП товщиною 16 мм;
- Зовні поверхня шафи оздоблена глянцевою емаллю білого кольору;
- Дзеркальне полотно приклеєне на основу за допомогою еластичного клею, який не пошкоджує амальгаму і забезпечує надійну фіксацію, дзеркальне полотно наклеєне зовні на дверцятах;
- Шафа має одне відділення за одними дверцятами, простір за якими розділений двома полицями з ДСП товщиною 16 мм;
- Полиці можуть регулюватися по висоті;
- Дверцята універсальні, відкриваються в праву сторону (ліворуч-праворуч) у фабричному виконанні, але так само може бути лівосторонньою (праворуч-ліворуч), якщо переважити петлі, отвори вже є;
- Дверцята навішена на петлі з функцією самодотягування, плавного закривання «Soft close», що забезпечує плавне, м'яке закривання;
- Дзеркальна шафа без електричної частини, при бажанні ви можете придбати окремо хромований LED-світильник з нашого асортименту і встановити на верху дзеркальної шафи;
- Вмонтовані регульовані навіси для навішування дзеркальної шафи.
Габаритні розміри Дзеркала Juventa Ester EsMC-70
- Висота 75 см
- Ширина 70 см
- Глибина 15 см
- Вага загальна 16 кг
Гарантія на дзеркало у ванну Juventa Ester EsMC-70 від виробника 24 місяці.
Доставка дзеркала для ванної JUVENTA Ester EsMC-70
- по Києву - безкоштовно нашою машиною;
- самовивіз - Київ;
- безкоштовна по Україні доставка здійснюється кур'єрськими службами (перевага Нова пошта, обов'язкова обрешетування або палетний борт);
- Безкоштовна доставка кур'єрськими службами не поширюється на Акційний товар і товар зі знижками.
Фотографії Дзеркальної шафи з підсвічуванням для ванни Juventa Ester EsMC-70:


Дзеркала до ванної серії Ester
Простий і лаконічний дизайн, білий глянцевий колір покриття і практичність надають серій меблів у ванну кімнату Ester від Juventa універсальність і незамінність у вашій ванній.
Дзеркало з підсвічуванням у ванну кімнату Juventa Ester EsMC-70 Ви можете замовити та купити:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса відправки та контактний телефон.
Оплата Дзеркала з LED підсвічуванням Juventa Ester EsMC-70:
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту Приватбанку.
* При перерахуванні коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank
- накладений платіж, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі (Київ);
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Переваги та особливості Меблів для ванної Juventa:
1. Меблі у ванну виготовляється як вручну, так і на сучасному обладнанні від кращих європейських виробників з використанням новітніх технологій (CEFLA S.p.A, Італія; SCM GROUP S.p.A, Італія та інші);
2. Матеріали використовувані у виробництві меблів, поставляються від кращих виробників України і Європи;
3. Особливу увагу при моделюванні Меблів в ванну приділяється поєднанню привабливого дизайну, зручності її використання і практичності;
4. Всі меблі екологічно безпечні;
5. У каталозі ТМ Ювента широкий асортимент виробів (понад 300-та найменувань).
*Увага! Колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без повідомлення може змінювати комплектацію товару. Магазин не несе відповідальність за зміни внесені виробником.
Що робити, якщо не виходить оформити замовлення он-лайн?
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ювента |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість закритих полиць | 2 шт. |
| Дверка | 1 шт. |
| Основний колір | Білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 16 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП, ДСП покрита фарбою |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | дзеркало, ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Основні | |
| Довжина | 150 мм |
| Серія | Ester |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Дзеркальна шафа (шафа-дзеркало) |
| Форма дзеркала | Прямокутна |
| Форма дзеркальної шафи | прямий |
- Ціна: 3 870,24 ₴











