Тумба з умивальником JUVENTA Tessera Tsr-60 підвісна чорна матова 60 см
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Tsr-60 black
7 300 ₴
6 424 ₴
Показати оптові ціниТумба JUVENTA Tessera Tsr-60 чорна з умивальником з кераміки "Orion-60".
Опис та характеристики Тумби під умивальник у ванну Juventa Tessera Tsr-60:
- Колір чорний матовий;
- Корпус тумби виготовлений з ламінованого ДСП товщиною 16 мм;
- Фасадні частини виробу виготовлені з ламінованого МДФ;
- Зовні поверхня меблів покрита матовою ПВХ-плівкою з ефектом “Soft touch”;
- Виріб в своїй конструкції має двоє дверцят;
- Дверцята виробу мають декоративне фрезерування «ромб»;
- Місткий внутрішній простір за дверцятами дозволяє зберігати побутову хімію в високих пляшках та різні господарські дрібниці;
- Дверцята навішані на петлі з функцією самодотягування, плавного закривання «Soft close», виробник «GTV», що забезпечує плавне, м'яке закривання;
- Дві ручки фарбовані в чорний матовий колір;
- В конструкції тумби під раковину передбачено підведення і відведення води за європейськими стандартами;
- Розмір тумби без раковини
- Висота 46.2 см,
- Ширина 55.6 см,
- Довжина (глибина) 34.9 см;
- Тумба підвісна і має кріплення до стіни.
Опис та характеристики умивальника Sanovit Orion-60
- Виробник Sanovit Туреччина
- Серія Orion
- Тип умивальника Меблевий накладний
- Матеріал вироби Кераміка
- Ширина 59 см
- Довжина 38.6 см
Габаритні розміри Тумби Juventa Tessera Tsr-60 з раковиною Orion-60:
- Висота 55.2 см
- Ширина 59 см
- Довжина (глибина) 38.6 см
- Вага 26 кг
Гарантія на Тумбу для ванної Juventa Tessera Tsr-60 від виробника 24 місяці.
Доставка підвісної тумби у ванну з раковиною Juventa Tessera Tsr-60
- Самовивіз - Київ;
- По Україні безкоштовна доставка здійснюється кур'єрськими службами (перевага Нова пошта, обов'язкове обрешетування або палетний борт);
- Безкоштовна доставка кур'єрськими службами не поширюється на Акційний товар і товар зі знижками.
Фотографії та схема умивальника Orion-60 з тумбою Juventa Tessera Tsr-60





Тумби з умивальниками серії Tessera - функціональні, стильні і вологостійкі меблі для ванної кімнати.
Замовити і купити Тумбу до ванної з умивальником Juventa Tessera Tsr-60:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - з понеділка по п'ятницю з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса доставки та контактний телефон.
Оплатити Тумбу з раковиною у ванну Juventa Tessera Tsr-60:
- передоплата, перерахування грошових коштів на картку ПриватБанку.
* При перерахуванні грошових коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank;
- накладений платіж, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі (Київ);
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Переваги та особливості Меблів для ванної Juventa:
1. Меблі у ванну виготовляється як вручну, так і на сучасному обладнанні від кращих європейських виробників з використанням новітніх технологій (CETsrA S.p.A, Італія; SCM GROUP S.p.A, Італія та інші);
2. Матеріали використовувані у виробництві меблів, поставляються від кращих виробників України і Європи;
3. Особливу увагу при моделюванні Меблів в ванну приділяється поєднанню привабливого дизайну, зручності її використання і практичності;
4. Всі меблі екологічно безпечні;
5. У каталозі ТМ Ювента широкий асортимент виробів (понад 300-та найменувань).
*Увага! Колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без повідомлення може змінювати комплектацію товару. Магазин не несе відповідальність за зміни внесені виробником.
Що робити, якщо не виходить оформити замовлення он-лайн?
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма тумби | пряма |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 2 шт. |
| Виробник | Ювента |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Вага | 26 кг |
| Тип тумби | З умивальником |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ ламінований |
| Раковина | кераміка |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Габаритні розміри тумби | |
| Довжина | 386 мм |
| Глибина | 386 мм |
| Висота | 552 мм |
| Основні | |
| Ширина | 590 мм |
| Наявність умивальника | Так |
| Серія | Tessera |
| Основний колір | Чорний матовий |
- Ціна: 6 424 ₴











