Стакан для зубних щіток Tiger Lina
- Готово до відправки
- Код: 5451
Відправка з 18 квітня 20261 739 ₴
Стакан навісний для зубних щіток серія Lina, Tiger (Німеччина)
Пропонуємо Вашу увагу серію аксесуарів для ванної кімнати Lina. Елегантне поєднання хромованої поверхні й елементів сатину, нададуть Вашій ванній кімнаті неповторної атмосфери вишуканості.
Німецький бренд TIGER має довгу історію і гарантує своїм покупцям надійність і якісність продукції. Аксесуари для ванної кімнати Lina тішитимуть і захоплюватимуть Вас щодня.
У цій колекції ви знайдете такі вироби: склянки для зубних щіток, мильниця, полиця під дзеркало для ванного приладдя, дозатор для рідкого мила, вішалки для рушників, паперотримачі, гачки для рушників і халатів, й йоржик для уніта.
Виробник: Tiger
Колекція Lina
Країна-виробник Німеччина
Комплектується монтажними елементами
Сатин/хром
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiger |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 85 мм |
| Розміщення | Настінне |
| Тип | Стакан |
| Ширина | 76 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Lina |
| Термін придатності | Необмежений |
| Гарантійний термін | 12 |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Настінне кріплення | Так |
- Ціна: 1 739 ₴


