Дозатор для рідкого мила серія Lina, Tiger (Німеччина)
Пропонуємо Вашу увагу серію аксесуарів для ванної кімнати Lina. Елегантне поєднання хромованої поверхні й елементів сатину, нададуть Вашій ванній кімнаті неповторної атмосфери вишуканості.
Німецький бренд TIGER має довгу історію і гарантує своїм покупцям надійність і якісність продукції. Аксесуари для ванної кімнати Lina тішитимуть і захоплюватимуть Вас щодня.
У цій колекції ви знайдете такі вироби: склянки для зубних щіток, мильниця, полиця під дзеркало для ванного приладдя, дозатор для рідкого мила, вішалки для рушників, паперотримачі, гачки для рушників і халатів, й йоржик для уніта.
Виробник: Tiger
Колекція Lina
Країна-виробник Німеччина
Комплектується монтажними елементами
Сатин/хром
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiger |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип управління | Механічне |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 16.3 см |
| Ширина | 11.9 см |
| Глибина | 12.8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Lina |
| Термін придатності | Необмежений |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Гарантійний термін | 12 |
| Настінне кріплення | Так |
- Ціна: 2 528 ₴
- Спосіб упаковки: Блістер-бокс


