

Гачок "кнопка" для ванної Andex Classic, хромо-золото
- Готово до відправки
- Код: 012сz
544 ₴
Гачок "кнопка" для рушників і халатів, хромований із позолотою, серія Classic, Adex (Poland).
Серія аксесуарів для ванної кімнати Classic, випускається виробником Andex від самого початку існування виробництва з 1995 року. Колекція виготовлена в класичному стилі, з округлими формами, і поєднується з усіма дизайнерськими задумами.
До складу колекцій входить понад 70 найменувань виробів для ванної кімнати. Тут ви можете знайти всілякі полиці, різних розмірів і модифікацій, мильниці, дозатори, вішалки для рушників і халатів, дзеркала, паперотримачі, йоржики для туалету, склянки для зубних щіток. Саме в цій колекцій ви можете знайти той елемент, якого бракує для вашої ванної кімнати, який максимально корисно наповнить простір кімнати, щоб відчувати комфорт і затишок під час відвідувань ванною.
Покриття хром і позолота.
Вироби інших колірних варіантів надаються під замовлення, ціни уточнюйте в менеджера.
Виготовляється в п'яти колірних варіантах:
Хром (СС), білий + хром (BC),хром + золото (CZ), білий + золото (BZ), сатин (ST)

Виробник: Adex
Колекція Classic
Країна-виробник Польща
Комплектується монтажними елементами
Матеріал:
високоякісна хромована латунь, позолочена латунь
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 37 мм |
| Тип тримача | Гачок |
| Виробник | Andex |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Ширина | 37 мм |
| Країна виробник | Польща |
| Розміщення тримача | Настінне |
| Матеріал | Латунь |
| Місткість рушників | 1 |
| Довжина | 49 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Classic |
| Термін придатності | Необмежений |
| Гарантійний термін | 12 |
| Тип | Тримач для рушників |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Настінне кріплення | Так |
- Ціна: 544 ₴
- Спосіб упаковки: Картонне паковання з прозорим вікном


