


Полиця металева решітка 21 Adex Classic, хром-золото
- Готово до відправки
- Код: 039сz
3 581 ₴
Полиця настінна металева решітка 21, хромована з позолотою, серія Classic, Andex (Poland).
Серія аксесуарів для ванної кімнати Classic, випускається виробником Andex від самого початку існування виробництва з 1995 року. Колекція виготовлена в класичному стилі, з округлими формами, і поєднується з усіма дизайнерськими задумами.
До складу колекцій входить понад 70 найменувань виробів для ванної кімнати. Тут ви можете знайти всілякі полиці, різних розмірів і модифікацій, мильниці, дозатори, вішалки для рушників і халатів, дзеркала, паперотримачі, йоржики для туалету, склянки для зубних щіток. Саме в цій колекцій ви можете знайти той елемент, якого бракує для вашої ванної кімнати, який максимально корисно наповнить простір кімнати, щоб відчувати комфорт і затишок під час відвідувань ванною.
Покриття хром і позолота.
Вироби інших колірних варіантів надаються під замовлення, ціни уточнюйте в менеджера.
Виготовляється в п'яти колірних варіантах:
Хром (СС), білий + хром (BC),хром + золото (CZ), білий + золото (BZ), сатин (ST)

Виробник: Adex
Колекція Classic
Країна-виробник Польща
Комплектується монтажними елементами
Матеріал:
високоякісна хромована латунь, позолочена латунь
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 122 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Глибина | 137 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | метал |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Andex |
| Тип меблів | полиця |
| Форма полиці | пряма |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Настінне кріплення | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Високоякісна латунь |
| Термін придатності | Необмежений |
| Форма | Прямокутна |
| Колекція | Classic |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Тип | Полиця |
- Ціна: 3 581 ₴


