



Дзеркало Rimini RmM-100 Botticelli
- Під замовлення
- Код: RmM100
Відправка з 13 квітня 202610 600 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дзеркало для ванної кімнати Rimini RmM-100, серія Rimini, фабрика Botticelli ( Україна)
Габаритні розміри (В * Ш * Г): 550 * 1000 * 40 мм.
*Увага! колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без повідомлення може змінювати комплектацію товару. Магазин не відповідає за зміни внесені виробником.
Опис: Дзеркало BOTTICELLI RIMINI RmM-100
- Дзеркальне полотно наклеєне на основу з MDF
- Дзеркальна панель укомплектована неоновим освітленням і безконтактним вимикачем
- Дзеркало виготовлене з вологостійкого полотна та призначене для експлуатації в приміщеннях із підвищеною вологістю
- У дзеркало вмонтовано збільшувальне скло-лінза.
Габаритні розміри (В * Ш * Г): 550 * 1000 * 40 мм.
*Увага! колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без повідомлення може змінювати комплектацію товару. Магазин не відповідає за зміни внесені виробником.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 550 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Основні | |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Тип | Дзеркало |
| Країна виробник | Україна |
| Форма дзеркала | пряме |
| Кількість відкритих полиць | 1 шт. |
| Виробник | Botticelli |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Настінне кріплення | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | МДФ |
| Фасади | дзеркало |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 14 кг |
| Вологостійкість | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 600 ₴


