Дзеркальна шафа для ванної кімнати Rimini UMC-100, серія Rimini, фабрика Botticelli ( Україна)
Габаритні розміри (В * Ш * Г): 540 * 1000 * 250 мм.
*Увага! колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без повідомлення може змінювати комплектацію товару. Магазин не відповідає за зміни внесені виробником.
Опис: Дзеркальна шафа BOTTICELLI RIMINI UMC-100
- Корпус дзеркальної шафи виготовлений із МДФ, задня стінка — з ДСП.
- Дзеркальне полотно наклеєне на основу з ДСП.
- Дзеркальна шафа виготовлена з вологостійкого дзеркального полотна та призначена для експлуатації в приміщеннях із підвищеною вологістю.
- Дзеркальна шафа укомплектована LED-освітленням, сенсорним вимикачем і розеткою.
- Електрична частина дзеркальних шаф відповідає рівню захисту від вологи та пилу IP44. Клас енергоощадження — «А».
- Дзеркальна шафа має одне відділення, яке всередині розділене скляною поличкою.
- Ця шафа відкривається догори за допомогою гідро- механічних підіймачів і ручки.
Легкість, повітряність, безтурботність. Ось ті слова, які характеризують серію «Rimini». Променезарність, відтворена оригінальним дизайнерським рішенням у лаконічності форм, асоціюються з італійським містом на адріатичному узбережжі — Римськіні. Ванна кімната ознаменовується смаком справжнього відпочинку, набуваючи риси незабутнього місця запобігання.
Габаритні розміри (В * Ш * Г): 540 * 1000 * 250 мм.
*Увага! колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без повідомлення може змінювати комплектацію товару. Магазин не відповідає за зміни внесені виробником.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Основний колір | Білий |
| Тип | Дзеркальна шафа (шафа-дзеркало) |
| Дверка | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Виробник | Botticelli |
| Форма дзеркальної шафи | прямий |
| Форма дзеркала | пряме |
| Кількість закритих полиць | 1 шт. |
| Настінне кріплення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 540 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | скло |
| Фасади | дзеркало |
| Корпус | ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 34 кг |
| Вологостійкість | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 800 ₴




Відправка з 13 квітня 2026