Тумба до ванної Rm-80 з умивальником "Marlen-80", серія Rimini, фабрика Botticelli ( Україна )
Колір виробу: іпе
Корпус меблів виготовлений з шпонованого ДСП товщиною 16 мм
Фасадні частини меблів виготовлений з шпонованого ДСП товщиною 34 мм
Поверхні меблів всередині і зовні оброблені натуральним шпоном "Іпе" і покриті поліуретановим прозорим, матовим лаком з ефектом "відкрита пора".
Тумба "Rm-80"в своїй конструкції містить два висувні ящики
Висувні ящики встановлюються з шпонованого ДСП на що направляють повного висунення прихованого монтажу з функцією "риѕһ-to-open"(натиснути, щоб відкрити).
Меблі підвісна, в тумби вмонтовані регульовані навіси.
Тумба комплектується умивальником з високоміцного штучного каменю "MARLEN-80".
*Увага! колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без попередження може змінювати комплектацію товару. Магазин не несе відповідальність за зміни внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Botticelli |
| Країна виробник | Україна |
| Форма фасаду | прямий |
| Форма тумби | пряма |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота | 500 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | шпонована ДСП |
| Фасади | шпонована ДСП |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 800 мм |
| Матеріал раковини | Штучний камінь |
| Вага | 47 |
| Основний колір | Іпе |
- Ціна: 21 150 ₴







