Тумба до ванної Rm-100 з умивальником "Marlen-100", серія Rimini, фабрика Botticelli ( Україна )
Колір виробу: дуб графіт
Корпус меблів виготовлений з шпонованого ДСП товщиною 16 мм
Фасадні частини меблів виготовлений з шпонованого ДСП товщиною 34 мм
Поверхні меблів всередині і зовні оброблені натуральним шпоном "Дуб графіт" і покриті поліуретановим прозорим, матовим лаком з ефектом "відкрита пора".
Тумба "Rm-100"в своїй конструкції містить два висувних ящика і відділення за дверкою
Двері навішуються на чотирьохшарнірні петлі з функцією "риѕһ-to-open" натиснути, щоб відкрити)
Висувні ящики встановлюються з шпонованого ДСП на що направляють повного висунення прихованого монтажу з функцією "риѕһ-to-open"(натиснути, щоб відкрити).
Меблі підвісна, в тумби вмонтовані регульовані навіси.
Тумба комплектується умивальником з високоміцного штучного каменю "MARLEN-100".
*Увага! колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без попередження може змінювати комплектацію товару. Магазин не несе відповідальність за зміни внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Botticelli |
| Країна виробник | Україна |
| Форма фасаду | прямий |
| Форма тумби | пряма |
| Дверка | 1 шт. |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота | 500 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | шпонована ДСП |
| Фасади | шпонована ДСП |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 1000 мм |
| Матеріал раковини | Штучний камінь |
| Вага | 56.5 |
| Основний колір | Дуб графіт |
- Ціна: 27 700 ₴






