Тумба у ванну Rm-100 з умивальником "Marlen-100", серія Rimini, фабрика Botticelli (Україна)
Колір виробу: бордовий
Корпус меблів виготовлений із МДФ завтовшки 19 мм.
Фасадні частини меблів виготовлені з МДФ завтовшки 35 мм.
Поверхні меблів оброблені:
Усередині виробу — матовими емалями (колір типу "Титан").
Зовні вироби — високоглянсовими емалями з подальшим нанесенням прозорого лаку.
Двері навішуються на чотиришарнірні самодовідні петлі.
Дві шухляди встановлені на прихованих напрямних із металевими боковинами тип «Inno Tech» з функцією самодотягування повного висування, що забезпечує плавне, м'яке закривання.
Меблі підвісні, у тумби вмонтовані регульовані навіси.
Дизайн меблів збагачують стильні, врізні ручки.
Тумба комплектується умивальником зі штучного каменю "MARLEN-100".
Габаритні розміри (Ш*В*Г): 1000*500*500 мм.
*Увага! колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без повідомлення може змінювати комплектацію товару. Магазин не відповідає за зміни внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Botticelli |
| Країна виробник | Україна |
| Форма фасаду | прямий |
| Форма тумби | пряма |
| Дверка | 1 шт. |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота | 500 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | МДФ |
| Фасади | МДФ |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 1000 мм |
| Матеріал раковини | Штучний камінь |
| Основний колір | Бордовий |
| Вага | 565 |
- Ціна: 17 590 ₴





