Тумба до ванної Rm-130d з умивальником "Marlen-1300d", серія Rimini, фабрика Botticelli ( Україна )
Колір виробу: білий
Корпус меблів виготовлений з МДФ товщиною 19 мм
Фасадні частини меблів виготовлені з МДФ товщиною 35 мм.
Поверхні меблів оброблені:
Всередині виробу – матовими емалями (колір типу "Титан").
Зовні вироби – високоглянсовим емалями з подальшим нанесенням прозорого лаку.
Тумба "Rm-130d" в своїй конструкції має чотири висувних ящика.
Висувні ящики встановлені на прихованих напрямних з металевими боковинами тип «Inno Tech» з функцією самодотягивания повного висування, що забезпечує плавне, м'яке закриття.
Меблі підвісна, в тумби вмонтовані регульовані навіси.
Дизайн меблів збагачують стильні, врізні ручки.
Тумба комплектується подвійним умивальником з штучного каменю "MARLEN-1300d".
Габаритні розміри (Ш*В*Г): 1330*500*500 мм.
*Увага! колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без попередження може змінювати комплектацію товару. Магазин не несе відповідальність за зміни внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Botticelli |
| Країна виробник | Україна |
| Основний колір | Білий |
| Форма фасаду | прямий |
| Форма тумби | пряма |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | МДФ |
| Фасади | МДФ |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота | 500 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 1330 мм |
| Матеріал раковини | Штучний камінь |
| Вага | 85 |
- Ціна: 25 650 ₴





