


Полиця глибока кутова Adex Classic, хром-золото
- Готово до відправки
- Код: 038сz
3 581 ₴
Полиця настінна металева кутова, хромована з позолотою, серія Classic, Addex (Poland).
Серія аксесуарів для ванної кімнати Classic, випускається виробником Andex від самого початку існування виробництва з 1995 року. Колекція виготовлена в класичному стилі, з округлими формами, і поєднується з усіма дизайнерськими задумами.
До складу колекцій входить понад 70 найменувань виробів для ванної кімнати. Тут ви можете знайти всілякі полиці, різних розмірів і модифікацій, мильниці, дозатори, вішалки для рушників і халатів, дзеркала, паперотримачі, йоржики для туалету, склянки для зубних щіток. Саме в цій колекцій ви можете знайти той елемент, якого бракує для вашої ванної кімнати, який максимально корисно наповнить простір кімнати, щоб відчувати комфорт і затишок під час відвідувань ванною.
Покриття хром і позолота.
Виробник: AdexКолекція Classic
Країна-виробник Польща
Комплектується монтажними елементами
Матеріал:
високоякісна хромована латунь, позолочена латунь
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 121 мм |
| Ширина | 262 мм |
| Глибина | 207 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Andex |
| Тип меблів | полиця |
| Форма полиці | кутова |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Настінне кріплення | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Термін придатності | Необмежений |
| Форма | Прямокутна |
| Тип | Полиця |
| Колекція | Classic |
| Матеріал | Високоякісна латунь |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Корпус (каркас) | Латунь |
- Ціна: 3 581 ₴
- Спосіб упаковки: Картонне паковання з прозорим вікном


