Стакан керамічний навісний для зубних щіток Napoli
- Готово до відправки
- Код: 3401
Відправка з 17 квітня 20261 388 ₴
Стакан керамічний навісний для зубних щіток Tiger Napoli
Поєднання кераміки та дзеркального хромованого покриття аксесуарів для ванної кімнати Napoli, це класичне та найбільш функціональне поєднання матеріалів у туалетних аксесуарах, саме це поєднання матеріалів робить колекцію Napoli однією з найбільш функціональних і практичних.
Однак нам потрібно звернути увагу на дизайн аксесуарів для ванної кімнати Napoli. Абсолютно футуристична форма кріплень до стіни, витончені профілі тримачів рушників, абсолютно оригінальне виготовлення дозатора для мила. Вирішивши купити приладдя для ванної кімнати Napoli, потрібно розуміти, що Ви вносите в інтер'єр своєї ванної, свіжі, неповторні риси, до яких не відразу звикнуть, які звикли до консерватизму та класичного стилю люди.
Виробник: Tiger
Колекція Napoli
Країна-виробник Німеччина
Комплектується монтажними елементами
Матеріал Високоякісна латунь, кераміка
Висота 100 мм
Ширина 80 мм
Глибина 130 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiger |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 100 мм |
| Тип | Стакан |
| Ширина | 80 мм |
| Матеріал | Латунь |
| Розміщення | Настінне |
| Колір | Білий |
| Довжина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Napoli |
| Термін придатності | Необмежений |
| Покриття | Хром |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 1 388 ₴
- Спосіб упаковки: Блістер-бокс


