Тримач для туалетного паперу з кришкою Napoli
- Готово до відправки
- Код: 3416
Відправка з 18 квітня 20261 907 ₴
Тримач для туалетного паперу з кришкою навісний Tiger Napoli
Поєднання кераміки та дзеркального хромованого покриття аксесуарів для ванної кімнати Napoli, це класичне та найбільш функціональне поєднання матеріалів у туалетних аксесуарах, саме це поєднання матеріалів робить колекцію Napoli однією з найбільш функціональних і практичних.
Однак нам потрібно звернути увагу на дизайн аксесуарів для ванної кімнати Napoli. Абсолютно футуристична форма кріплень до стіни, витончені профілі тримачів рушників, абсолютно оригінальне виготовлення дозатора для мила. Вирішивши купити приладдя для ванної кімнати Napoli, потрібно розуміти, що Ви вносите в інтер'єр своєї ванної, свіжі, неповторні риси, до яких не відразу звикнуть, які звикли до консерватизму та класичного стилю люди.
Виробник: Tiger
Колекція Napoli
Країна-виробник Німеччина
Комплектується монтажними елементами
Матеріал Високоякісна латунь
Ширина 170 мм
Висота 130 мм
Глибина 40 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiger |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 130 мм |
| Підставка для освіжувача | Ні |
| Підставка для запасного рулону | Ні |
| Тип | Тримач для туалетного паперу |
| Місткість рулонов | 1 |
| Розміщення рулону | Горизонтальне |
| Ширина | 170 мм |
| Спосіб установки | Настінний |
| Матеріал | Латунь |
| Наявність кришки | Так |
| Довжина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Napoli |
| Поверхня | Глянцева |
| Термін придатності | Необмежений |
| Покриття | Хром |
| Гарантійний термін | 12 |
| Розміщення | Настінне |
- Ціна: 1 907 ₴
- Спосіб упаковки: Блістер-бокс


