Вішалка подвійна для рушників Napoli
- Готово до відправки
- Код: 3411
Відправка з 18 квітня 20263 185 ₴
Вішалка для рушників подвійна Napoli, Tiger ( Німеччина)
Поєднання кераміки та дзеркального хромованого покриття аксесуарів для ванної кімнати Napoli, це класичне та найбільш функціональне поєднання матеріалів у туалетних аксесуарах, саме це поєднання матеріалів робить колекцію Napoli однією з найбільш функціональних і практичних.
Однак нам потрібно звернути увагу на дизайн аксесуарів для ванної кімнати Napoli. Абсолютно футуристична форма кріплень до стіни, витончені профілі тримачів рушників, абсолютно оригінальне виготовлення дозатора для мила. Вирішивши купити приладдя для ванної кімнати Napoli, потрібно розуміти, що Ви вносите в інтер'єр свою ванну, свіжі, неповторні риси, до яких не відразу звикнуть, які звикли до консерватизму та класичного стилю люди.
Виробник: Tiger
Колекція Napoli
Країна-виробник Німеччина
Комплектується монтажними елементами
Матеріал Високоякісна латунь
Ширина 590 мм
Висота 80 мм
Глибина 150 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiger |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 80 мм |
| Тип тримача | Поперечина |
| Місткість рушників | 2 |
| Ширина | 590 мм |
| Розміщення тримача | Настінне |
| Матеріал | Латунь |
| Довжина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Napoli |
| Поверхня | Глянцева |
| Термін придатності | Необмежений |
| Покриття | Хром |
| Гарантійний термін | 12 |
| Розміщення | Настінне |
| Тип | Вішалка для рушників |
- Ціна: 3 185 ₴
- Спосіб упаковки: Блістер-бокс


