Вішалка для рушників подвійна поворотна Tiger Napoli
Поєднання кераміки та дзеркального хромованого покриття аксесуарів для ванної кімнати Napoli, це класичне та найбільш функціональне поєднання матеріалів у туалетних аксесуарах, саме це поєднання матеріалів робить колекцію Napoli однією з найбільш функціональних і практичних.
Однак нам потрібно звернути увагу на дизайн аксесуарів для ванної кімнати Napoli. Абсолютно футуристична форма кріплень до стіни, витончені профілі тримачів рушників, абсолютно оригінальне виготовлення дозатора для мила. Вирішивши купити приладдя для ванної кімнати Napoli, потрібно розуміти, що Ви вносите в інтер'єр своєї ванної, свіжі, неповторні риси, до яких не відразу звикнуть, які звикли до консерватизму та класичного стилю люди.
Виробник: Tiger
Колекція Napoli
Країна-виробник Німеччина
Комплектується монтажними елементами
Матеріал Високоякісна латунь
Ширина 435 мм
Висота 80 мм
Глибина 60 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiger |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 80 мм |
| Тип тримача | Ріжки |
| Місткість рушників | 2 |
| Ширина | 435 мм |
| Розміщення тримача | Настінне |
| Матеріал | Латунь |
| Довжина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Napoli |
| Поверхня | Глянцева |
| Термін придатності | Необмежений |
| Покриття | Хром |
| Гарантійний термін | 12 |
| Розміщення | Настінне |
| Тип | Вішалка для рушників |
- Ціна: 2 240 ₴
- Спосіб упаковки: Блістер-бокс


