Гачок подвійний для ванної Tiger Napoli
Поєднання кераміки та дзеркального хромованого покриття аксесуарів для ванної кімнати Napoli, це класичне та найбільш функціональне поєднання матеріалів у туалетних аксесуарах, саме це поєднання матеріалів робить колекцію Napoli однією з найбільш функціональних і практичних.
Однак нам потрібно звернути увагу на дизайн аксесуарів для ванної кімнати Napoli. Абсолютно футуристична форма кріплень до стіни, витончені профілі тримачів рушників, абсолютно оригінальне виготовлення дозатора для мила. Вирішивши купити приладдя для ванної кімнати Napoli, потрібно розуміти, що Ви вносите в інтер'єр свою ванну, свіжі, неповторні риси, до яких не відразу звикнуть, які звикли до консерватизму та класичного стилю люди.
У зв'язку з повним розпродажем аксесуарів для ванної кімнати виробника Tiger, аксесуари продаються за цінами 2010 року.
Виробник: Tiger
Колекція Napoli
Країна-виробник Німеччина
Комплектується монтажними елементами
Матеріал Високоякісна латунь
Ширина 65 мм
Висота 85 мм
Глибина 40 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiger |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 85 мм |
| Тип тримача | Гачок |
| Місткість рушників | 2 |
| Ширина | 65 мм |
| Розміщення тримача | Настінне |
| Матеріал | Латунь |
| Довжина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Napoli |
| Поверхня | Глянцева |
| Термін придатності | Необмежений |
| Покриття | Хром |
| Гарантійний термін | 12 |
| Розміщення | Настінне |
| Тип | Гачок для ванної |
- Ціна: 963 ₴
- Спосіб упаковки: Блістер-бокс


